FOTO: AMANDA PAEGLE

Par valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru darbību

VPVKAC attalinati 1 

Ņemot vērā valstī no 2020. gada 13. marta līdz 14. aprīlim izsludināto ārkārtējo situāciju ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, aicinām novada iedzīvotājus izmantot e-pakalpojumus.

Valsts pārvaldes portālā Latvija.lv ir pieejami vairāk nekā 700 e-pakalpojumi, turklāt lielu daļu no tiem pilnībā var pieteikt un saņemt elektroniski bez nepieciešamības doties klātienē uz iestādi. Īpaši tas attiecas uz dažādu pabalstu pieteikšanu, dzīvesvietas deklarēšanu, dažādu izziņu saņemšanu no valsts reģistriem. Tieši tāpat elektroniski var nosūtīt iesniegumu jebkurai iestādei, iesniegt gada ienākumu deklarāciju u.c.

Papildus minētajam, aicinām novada iedzīvotājus izmantot gan telefoniskas konsultācijas iespējas, gan rakstiskas konsultācijas iespējas, zvanot uz tel.66954810, 64707043, 20364932, vai rakstīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.