FOTO: AMANDA PAEGLE

Aicinājums uz preses konferenci

preses konference 2mar2020

Strenču, Beverīnas, Burtnieku novadu pašvaldības aicina mediju pārstāvjus uz preses konferenci otrdien, 3. martā plkst. 11.00 par izveidojušos situāciju administratīvi teritoriālās reformas virzīšanas gaitā un iedzīvotāju viedokļu ignorēšanu tajā. Konference notiks LPS zālē Mazā Pils ielā 1.

Konferencē piedalīsies Strenču novada pašvaldības domes priekšsēdētājs J.Pētersons, Beverīnas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs J.Fūrmanis, Burtnieku novada pašvaldības domes priekšsēdētājs E.Straume un iedzīvotāju pārstāvji.

Konferencē tiks publiski paziņots par protesta akciju un iedzīvotāju sapulci Strenčos 4. martā. Tiks sniegta informācija par iepriekš veikto savu argumentu paušanā. Atbildēsim uz jautājumiem un skaidrosim situāciju.

Saite uz videokonferenci (tiešsaistē būs iespējams vērot no 3.marta plkst. 11:00) - https://ej.uz/asib 

Informāciju sagatavoja: Orgkomiteja

/Fotogrāfija no interneta resursiem./