FOTO: AMANDA PAEGLE

Turpinām protestēt un cīnīties par savu taisnību

protests 4mar2020 afisa

Strenču novada, Beverīnas novada un Burtnieku novadu pašvaldību domes priekšsēdētāji savu iedzīvotāju vārdā ir nosūtījuši uzaicinājumu Latvijas Republikas Saeimai, Saeimas frakciju vadītājiem, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Pūces kungam, Valsts prezidenta kancelejai un Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei ar uzaicinājumu ierasties uz iedzīvotāju sapulci šī gada 4.martā plkst. 18.00 Strenču novada Kultūras centra zālē, kura pēc iepriekšminēto pagastu iedzīvotāju un uzņēmēju iniciatīvas tiek rīkota Administratīvi teritoriālās reformas jautājumu sakarā. Paralēli iedzīvotāju sapulcei notiks par iepriekšējo brīdinājuma akciju plašāka lauksaimnieku protesta akcija Strenčos.

Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisijas līdzšinējie balsojumi apliecina Strenču novada, Beverīnas novada Trikātas pagasta un Burtnieku novada Ēveles pagasta iedzīvotāju interešu totālu ignoranci. Tāpēc esam aicinājuši Saeimas partiju frakcijas deleģēt pārstāvjus 4.martā ierasties Strenčos, skaidrot un pamatot iedzīvotājiem partiju ATR komisijā pārstāvēto deputātu balsojumu (par priekšlikumiem Nr.214, Nr.217 un Nr.213, Nr.235) par mūsu teritoriju pievienošanu Valkas novadam un atteikumu pievienot Valmieras novadam.

Esam nosūtījuši arī atklātu vēstuli Latvijas Valsts prezidentam Egilam Levita kungam ar lūgumu iesaistīties, atbalstīt un veicināt tiesiskuma ievērošanu Strenču novada, Beverīnas novada Trikātas pagasta, Burtnieku novada Ēveles pagasta iedzīvotāju tiesību un interešu ievērošanā.

Informāciju sagatavoja:

Strenču, Beverīnas un Burtnieku novadu pašvaldības