FOTO: AMANDA PAEGLE

Notiks brīdinājuma akcija Strenčos

protests 24feb2020 foto

Pirmdien, 24. februārī, no 15.00 līdz 16.00 Strenču novada, Trikātas pagasta un Ēveles pagasta uzņēmēji ar smago tehniku  organizē brīdinājuma akciju Strenču pilsētas centrā, lai pievērstu uzmanību Strenču novada, Trikātas pagasta Beverīnas novadā un Ēveles pagasta Burtnieku novadā turpmākajam liktenim. Plānots apgrūtināt transporta kustību pa tranzītielu Strenčos, Burtnieku novada pašvaldību informē Strenču novada, Trikātas pagasta, Ēveles pagasta uzņēmēji.

Aicināti pievienoties arī iedzīvotāji, kuri nepiekrīt Administratīvi teritoriālās reformas komisijas lēmumam par Strenču novada, Trikātas pagasta Beverīnas novadā un Ēveles pagasta Burtnieku novadā pievienošanu Valkas novadam. Brīdinājumu akcijas laikā dalībniekus aicina savu viedokli paust mierīgā un pieklājīgā veidā.  

Paredzams, ka otrdien, 25. februārī, Administratīvi teritoriālās reformas komisijā tiks lemts par Strenču novada, Trikātas pagasta Beverīnas novadā un Ēveles pagasta Burtnieku novadā pievienošanu vai nepievienošanu Valkas novadam.