Piesaki savu "Beverīnas lepnumu 2019" līdz 15. oktobrim!

foto Beverinas Lepnums2019 

Par godu Latvijas Republikas 101. proklamēšanas gadadienas svinīgajam pasākumam, kas notiks 17.novembrī Brenguļos sākumskolas lielajā zālē, aicinām iedzīvotājus pieteikt pretendentus Beverīnas novada pašvaldības domes apbalvojumiem.

Ar vērtēšanas kritērijiem ir iespējams iepazīties nolikumā. Pieteikumus var iesniegt līdz 15.oktobrim Beverīnas novada pašvaldības administrācijā Mūrmuižā, pagastu pārvaldēs pie lietvedēm, Brenguļos un Trikātā, vai pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Vērtēšanas kritēriji J.Endzelīna balvai izglītībā

Pieteikuma veidlapa

Informāciju sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša