Vakance skolēnu vasaras darbam augustā!

 skolenu darbs

Beverīnas novada pašvaldība aicina darbā 15-18 gadus vecu jaunieti (deklarētā dzīvesvieta Beverīnas novadā) jaunākā kultūras pasākumu organizatora palīga profesijā laikā no 5. augusta līdz 18. augustam, skolēnu vasaras nodarbinātības programmas ietvaros.

Darba vieta ir Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Beverīnas novads.

Darba pienākumi ietver pasākumu plānošanas un organizēšanas darbus, pieteikumu un atskaišu gatavošanu, atbalstu jauniešu centra ikdienas darba vadīšanā. Darba vadītāja – jaunatnes lietu speciāliste Marika Daļecka.

No kandidātiem sagaidām vēlmi gūt jaunu pieredzi, radošu domāšanu un iniciatīvu; spēju strādāt komandā.

Darba veikšanai kandidātiem nepieciešamas šādas prasmes: meklēt iespējas nevis atrunas; izteikt un pamatot savas domas; plānot savu laiku un darbus. Iemaņas darbā ar datoru (MS Office) un sociālajiem tīkliem (instagram, facebook, u.c.), kā arī dalība jauniešu apmācībās “Ceļā uz sapņu profesiju” tiks uzskatītas par priekšrocību.

Pieteikšanās līdz 30.07.2019, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Pieteikumā norādīt savu vārdu, uzvārdu, dzimšanas datumu, skolu, kurā mācās, kā arī kontakttālruni, kuru patiešām izmanto un pa kuru ar tevi varēs ātri sazināties.

Informāciju sagatavoja:

Projektu vadības speciāliste Linda Krūmiņa