Atvadoties no Valentīnas Roziņas (21.09.1949.-07.04.2019.)

Šajās dienās negaidīti mūžībā devusies Beverīnas novada zemniece, Brenguļu pagasta iedzīvotāja Valentīna Roziņa.

Mūsu atmiņās viņa paliks kā rosīga, izpalīdzīga, idejām bagāta, optimisma pilna, Latvijas un novada patriote. Vienmēr atbalstījusi pašvaldību novada pasākumos, aktīvu dalību ņēmusi “Baltā  galdauta svētkos”, pie sevis uzņemot interesentus.

Valentīna mūsu atmiņās vienmēr paliks kā darbīga un aktīva lauku sieva, ar savu nostāju, kurai vienmēr ir bijis savs viedoklis jebkurā jautājumā. Aktīvi iesaistījusies Latvijas valsts atjaunošanā, piedaloties Tautas frontes grupas veidošanā Brenguļu pagastā, piedaloties un atbalstot Brenguļu iedzīvotāju došanos uz barikādēm Rīgā 1991. gadā.

Atcerēsimies viņu kā aktīvu televīzijas šova ‘’Lauku sēta’’ dalībnieci un  kā pasākuma ‘’Zemnieku un uzņēmēju  balles’’  aktīvu organizatori, kas pulcēja kopā  novada uzņēmējus un zemniekus.

Es pametu rūpes,

Lai aizietu tālē,

Lai ziedētu puķēs

Un zaļotu zālē.

            (V.Kokle-Līviņa)

Informāciju sagatavoja: Brenguļu pagasta sabiedrība