Aicinām pieteikties konkursam "Sakoptākā sēta 2019" līdz 1.jūnijam

sakoptaka seta foto2019gadam 

Beverīnas novada pašvaldība izsludina ikgadējo konkursu „Sakoptākā sēta 2019”, kurā ikviens novada iedzīvotājs vai uzņēmējs tiek aicināts lepoties ar savu vai kaimiņa skaisti sakopto vidi lauku sētā, vasaras mītnē, uzņēmuma teritorijā, pie daudzdzīvokļu mājas, kā arī dzīves vai darba vietā.

Konkursa mērķis ir iepazīt un izcelt novada sakoptākos īpašumus, kā arī ar pozitīvu piemēru palīdzību rosināt novada iedzīvotājus labiekārtot un sakopt sev piederošos īpašumus.

Konkursa pirmo vietu ieguvēji katrā kategorijā dosies bezmaksas ekskursijā pa citām Latvijas sakoptākajām sētām, kā arī individuālo māju grupas pretendēs uz SIA “ZAAO” speciālbalvu – bezmaksas atkritumu izvešanas pakalpojumu. Konkursa uzvarētāji tiks godināti 13.jūlijā, Beverīnas novada svētkos Brenguļos.

Konkursam pieteiktos īpašumus vērtēs tā vērtēšanas komisija, kuru veido pašvaldības pārstāvji, novada iedzīvotāji, kā arī citi uzaicinātie speciālisti un iepriekšējo gadu nominanti. Vērtēšanas komisijā nepieciešami 3 iedzīvotāju pārstāvji - viens no katra pagasta, kas tiks noteikti pēc pieteikšanās secības. Līdz šī gada 17.maijam Beverīnas novada iedzīvotāji tiek aicināti pieteikties konkursa „Sakoptākā sēta 2019” vērtēšanas komisijai.

Iepazīties ar konkursa nolikumu un pieteikties konkursam var elektroniski, Beverīnas novada pašvaldības administratīvajā centrā Mūrmuižā vai pagastu pārvaldēs pie lietvedēm no 1.aprīļa līdz 1.jūnijam. Vairāk informāciju var uzzināt sazinoties pa tālr. 25421116 vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

NOLIKUMS

1.pielikums - PIETEIKUMS

2.pielikums - APLIECINĀJUMS PERSONAS DATU APSTRĀDEI

Informāciju sagatavoja:

Kultūras centra vadītāja Ieva Putniņa