Par gājēju celiņa izbūvi ceļa posmā Trikāta-Trikātas pamatskola

019 ekskursija

Lai Trikātas pamatskolas skolēniem būtu drošāk pārvietoties pa ceļu Trikāta-Trikātas pamatskola, pašvaldība no skolēnu vecākiem saņēma vēstuli par gājēju celiņa izbūvi. Pašvaldība ir sazinājusies ar VAS “Latvijas valsts ceļi”, kas ir veikuši mērījumus šajā ceļa posmā. Viņuprāt, skolēnu skaits ir nepietiekams, lai izbūvētu šo celiņu, tomēr pašvaldībai ir piedāvāts nomāt šo ceļa posmu un pašiem izbūvēt gājēju celiņu.

Lai realizētu šo celiņa izbūvi, ir nepieciešams liels pašvaldības līdzfinansējums ES projektos. Ir iespēja arī celiņa izbūvi apvienot ar tūrisma attīstību Trikātā, izbūvējot laipu un tā sakārtojot arī apkārtni. Kādas ir jūsu domas šajā jautājumā?

Viedokli ir iespējams izteikt rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.!

Fotogrāfija no pašvaldības 2018.gada augusta fotoarhīva (foto: V.Grīviņš)

Informāciju sagatavoja: Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša