Beverīnas novada sporta laureāts 2019

BNsportalaureats2019 ml

6.decembrī, Trikātas kultūras namā tiks apbalvoti Beverīnas novada labākie sportisti par izcīnītām godalgotajām vietām Latvijas čempionātos un kausa izcīņās, par augstām vietām starptautiskās sacensībās Latvijā vai aiz tās robežām (nolikums). Pasākumā uzstāsies novada pašdarbības kolektīvi un grupa "The Saviors". Sākums plkst. 19:00. Ieeja pasākumā bez maksas! Pēc pasākuma balle kopā ar grupu "Tauriņdeja" (ieejas maksas 3 EUR). Apbalvojamo laureātu saraksts:

1.Aldis Mednis – 1.v. Pasaules kausa izcīna novusā dubultspēlē.

2.Ralfs Baldiņš – Latvijas junioru izlases dalībnieks; starts Pasaules čempionātā airēšanas slalomā K1 un C1 laivu klasē vīriešiem 1.vieta Latvijas Jaunatnes olimpiādē airēšanas slaloma sacensībās C1 laivu klasē vīriešiem (zelts); 2.vieta Latvijas Jaunatnes olimpiādē airēšanas slaloma sacensībās K1 laivu klasē vīriešiem (sudrabs); 1.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā airēšanas slalomā C1 laivu klasē vīriešiem U16 un U18 vecuma grupā (Latvijas čempions); 1.vieta Latvijas pieaugušo čempionātā airēšanas slalomā C1 laivu klases vīriešiem komandu braucienā (Latvijas čempions)

3.Santa Paegle – 5.vieta sievietēm Pasaules čempionātā, 1.vieta Sieviešu dubultspēlēs Pasaules kausa posmā Rīgā, 2.vieta sieviešu vienspēlēs Master turnīrā Čehijā, 5.vieta Sieviešu vienspēlēs Pasaules kausa posmos Slovēnijā un Latvijā, 1.vieta sieviešu vienspēlēs Latvijas čempionātā krosmintonā.

4.Valters Ozols – pasaules čempionātā Beļģijā B7 grupā – 16. vieta. BMX klubs “Tālava”.

5.Jēkabs Ozols – 7.vieta Pasaules čempionātā Beļģijā B5 grupā BMX klubs “Tālava”.
6.Krišs Meļņikonis – Latvijas U23 izlases dalībnieks 2.vieta Latvijas kausā airēšanas slalomā K1 laivu klasē vīriešiem U23 vecuma grupā .

7.Laura Luīze Kiļupe – 3.vieta U14 Latvijas čempionātā krosmintonā.

8.Valters Jansons – Latvijas U16 vecuma grupas ziemas čempionāts – 3.vieta kārtslēkšanā. Latvijas U16 vecuma grupas vasaras čempionāts 2.v. kārtslēkšanā,  3.vieta augstlēkšanā.

9.Evija Paparde – 1.v. Pasaules kausa Igaunijas posmā, Latvijas vicečempione sieviešu dubultspēlē.

10.Kārlis Bašķis – Latvijas čempions basketbolā jauniešiem.

11.Mareta Jurgensone – 5.vieta U18 jaunietēm Pasaules čempionātā, 1.vieta sievietēm Latvijas Krosmintona līgas kopvērtējumā.

12.Rovilds Deduškevics – 1.vieta U14 Latvijas čempionātā krosmintonā.

13.Inese Kokoreviča – 3.v. LSVS 56. sporta spēlēs distanču slēpošanā D35+.

14.Mārtiņš Plaudis – 1.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā airēšanas slalomā K1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā (Latvijas čempions), 1.vieta Latvijas kausa finālā airēšanas slalomā K1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā, 1.vieta Somijas čempionātā airēšanas slalomā K1 laivu klasē vīriešiem Jauniešu vecuma grupā, 1.vieta Ogres airēšanas maratonā K1 laivu klasē vīriešiem Jauniešu vecuma grupā.

15.Paula Griškova – 1.vieta U12 meitenēm Latvijas Krosmintona līgas kopvērtējumā.

16.Matīss Cināts – 2.vieta OPEN Latvijas Krosmintona līgas kopvērtējumā.

17.Kristiāna Anšmite – 2.vieta sievietēm Latvijas Krosmintona Līgas kopvērtējumā.

18.Viktorija Skaldere – 3.vieta U14 Latvijas Krosmintona līgas kopvērtējumā.

19.Augusts Zundāns – 3.vieta U12 puišiem Latvijas Krosmintona līgas kopvērtējumā.

20.Ēriks Maurs-Boks – Valmiera Glass VIA futbols.

21.Ilvars Janītis – 3.vieta Baltijas čempionāts frīsbijā.

22.Lauris Cincis - 1.vieta 1600 ieskaitē mini rallijs

23.Gatis Ābelītis - 1.vieta 1600 ieskaitē mini rallijs. Latvijas kauss auto sprintā 2.vieta.

24.Regbija komanda “Beverīna/Fēnikss” – 3.vieta Latvijas čempionātā Regbijā 7 pirmajā posmā, kopvērtējumā 4.vieta.

25.Florbola komanda “Brenguļi” – par florbola popularizēšanu Beverīnas novadā un komandas sportisko izaugsmi.

Informāciju sagatavoja:

Sporta pasākumu organizators Toms Jansons