V-muiža tuning sezonas noslēgums, Mūrmuiža

Andris Kesteris V muiza tuning

2019.gada 19.oktobrī V-Muiža tuning aicina uz Beverīnas novada Mūrmuižas brīvdabas estrādi, lai noslēgtu aktīvo auto pasākumu sezonu pasākumā V-muiža tuning Show off 2019.

Pasākuma sākums paredzēts plkst. 11:00 ar pulcēšanos Valdeko stāvlaukumā no kura plkst. 11:30 auto kolonna dosies cauri Valmierai uz Mūrmuižas brīvdabas estrādi. Oficiālā pasākuma atklāšana notiks plkst. 12:00 pēc kuras sekos dažādas aktivitātes ar atbalstītāju pārsteigumiem pasākuma dalībniekiem un apmeklētājiem. Bērniem būs iespēja darboties radošajā vietā. Pasākuma noslēgums no plkst.17:00 līdz 19:00, savukārt pēc desmitiem vakarā pilngadīgie pasākuma apmeklētāji un dalībnieki būs gaidīti Bārā Tinte Valmierā uz oficiālo afterparty.

Tā kā pasākums notiks ārā, aicinām būt gataviem jebkādiem laikapstākļiem. Organizatori parūpēsies par ugunskuru un griliem, kur varēs pagatavot līdzi paņemto.

Aicināti visi auto mīļi neatkarīgi no iecienītās auto markas – būs iespēja atrādīt savu auto, apskatīt citu veikumu, smelties iedvesmu jauniem projektiem, iepazīties ar domubiedriem un brīvā atmosfērā pavadīt dienu!

Pasākumā var tikt fotografēts un filmēts, materiāls tiks izmantots sociālajos tīklos.

Dalība un ieeja “piemet jaunam projektam”.

Pasākumu atbalsta Beverīnas novada pašvaldība, bārs Tinte, organizē V-Muiža tuning.

V-Muiža tuning ir draugu apvienība, kurus vieno interese par mašīnām, to pārveidošana, vizuāla uzlabošana un savu projektu atrādīšana tuvākos un tālākos pasākumos.

Fotogrāfijas autors: Andris Ķesteris

Informāciju sagatavoja: V-muiža pārstāve Kitija Bērziņa