Beverīnas Vēstis

ELEKTRONISKĀ VERSIJA

majaslapai avize

Beverīnas novada pašvaldības informatīvais izdevums "Beverīnas Vēstis”

Izdevējs: Beverīnas novada pašvaldības dome

Adrese: "Pagastmāja", Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Beverīnas novads, LV-4224.

Iznāk kopš 2009. gada 1.augusta!

Iznāk: No 2017.gada sākuma - katra mēneša pēdējā nedēļā; Tirāža: 1200 eksemplāru

Izplatīšana: par brīvu Beverīnas novada mājsaimniecību pastkastītēs, pagastu pārbvaldēs un elektroniskā versija pašvaldības mājaslapā.

Atbildīgā persona par izdevuma sagatavošanu: Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša (marija.melngarsa@beverina.lv, tālr. 26351628).

PRECIZĒJUMS: Informējam, ka 2021. gada februāra informatīvā izdevumā "Beverīnas Vēstis" drukātās versijas 3. lapā ievietotajiem konkursiem ir norādīti neprecīzi dokumentu iesniešanas termiņi. Tie ir šādi: 2021.gada 15.maijs konkursam "Atbalsts uzņēmējdarbībai Beverīnas novadā" un 2021. gada 30. aprīlis konkursam "Veidojam vidi ap mums Beverīnas novadā".

2021. gads

2020. gads

2019. gads

----