Krišs Meļņikonis un Ralfs Baldiņš godalgoti iesākuši 2017.gadu!

Kriss Melnikonis Priekulu apli

Aizvadītajā svētdienā, 5.martā, Igaunijas pilsētā Kadrinā norisinājās Baltijas pirmās 2017.gada sacensības airēšanas slalomā. Tradicionālajā Kadrinas starptautiskajā baseina slaloma čempionātā populārākajā K1 laivu klasē vīriešiem 2.vietu izcīnīja Beverīnas novada sportists Krišs Meļņikonis. Baltijas junioru līderis airēšanas slalomā piekāpās vien savam trenerim Kasparam Pakeram, bet bija pārāks par Latvijas čempionu Tomu Karlivānu. Arī jauniešu grupā uz goda pjedestāla beverīnietis - Ralfs Baldiņš. Vidzemes sporta asociācijas divpadsmitgadīgais audzēknis uzrādīja trešo rezultātu.

Jāpiemin, ka vakar - 7.martā Cēsu Olimpiskā centra Priekuļu slēpošanas - biatlona bāzē noslēdzās Slēpošanas seriāls “Priekuļu apļi 2017”. Latvijas IV olimpiādes bronzas medaļnieks airēšanas slalomā Krišs Meļņikonis priecēja ar uzvarām junioru grupā visos trīs “Priekuļu apļu” posmos (7.februāris, 21.februāris un 7.marts), kuros ņēma dalību. Tā likumsakarīgi viņš triumfēja arī kopvērtējumā.

Šobrīd Vidzemes sporta asociācijas airēšanas slalomisti pēc ziemas spēka un izturības darba atsākuši ūdens treniņus Gaujā un gatavojas Baltijas pavasara sezonas sacensībām, kas aprīlī plānotas Smiltenē, pie Tallinas un Viļņā.

Ralfs Baldins 3 vieta

1. foto autors: Kaspars Pakers (fotoattēlā Krišs Meļņikonis); 2.foto:Toms Karlivāns, Fotoattēlā Ralfs Baldiņš (pa labi).

Airēšanas slaloma apvienības

Preses dienests