Lepojamies ar airēšanas slalomistiem Krišu Meļņikoni un Ralfu Baldiņu

14681756 1214225365290142 6500919338962579281 n

Lepojamies ar Beverīnas novada sportistiem Krišu Meļņikoni un Ralfu Baldiņu, kuri pārstāvētajās kategorijās izcīnījuši Latvijas galvaspilsētas čempiona titulus un uzvaras Latvijas kausa finālā.

Abi Vidzemes sporta asociācijas jaunie airēšanas slalomisti sestdien, 8.oktobrī Pilsētas kanālā pie Bastejkalna augsti rezultatīvi startēja Rīgas 46.starptautiskajā čempionātā un jaunatnes meistarsacīkstēs. Beverīnas novada airēšanas slalomistiem nācās konkurēt ne tikai ar zināmajiem sāncenšiem lietuviešiem un igauņiem, bet arī sportistiem no Krievijas, Baltkrievijas un Ukrainas. Neskatoties uz nežēlīgo konkurenci un neierasto gludā ūdens trasi, par Rīgas čempionu kļuva gan Ralfs Baldiņš - C1 laivu

klases U12 vecuma grupa, gan Krišs Meļņikonis, K1 laivu klases U18 vecuma grupa.

Svētdien, 9.oktobrī, Latvijas kausa finālā, kas norisinājās Valmierā, Kazu krācēs un kas konkurences ziņā neatpalika no Rīgas čempionāta, Krišs Meļņikonis, kā visos Latvijas kausa posmos, plūca uzvaras laurus absolūtajā junioru konkurencē. Līdz ar to viņš pārliecinoši triumfēja Latvijas kausa kopvērtējumā. Savukārt, Ralfam Baldiņam 1.vieta C1 laivu klasē U12 vecuma grupā un tikai pārsteidzīgs solis, kas lika atkārtot vienus vārtus, šķīra viņu no goda pjedestāla arī U15 vecuma grupā.

Kriša Meļņikoņa un Ralfa Baldiņa izcīnītās medaļas un vietas Rīgas čempionātā un Latvijas kausa finālā - sacensībās, kurās dalībnieku resurss mērāms ne tikai ievērojamā skaitā (140), bet arī augstā profesionalitātē, piemēram, Riodežaneiro Olimpisko spēļu 12.vietas ieguvēja Viktorija Usa, vērtējamas īpaši atzinīgi un cienīgi.

FOTO: Jānis Dziļums

fotoattēlā: Krišs Meļņikonis (vidū),

Rīgas junioru čempions un Latvijas kausa junioru līderis

Airēšanas slaloma apvienības

Preses dienests