Mārtiņš Plaudis gatavojas debijai airēšanas slalomā Latvijas valstsvienības sastāvā

M Plaudis 2021apr ml

Airēšanas slalomists Mārtiņš Plaudis, gatavojoties 2021. gada starptautisko sacensību sezonai, aizvada treniņus Pasaules līmeņa ātrās un spēcīgās krāčūdens trasēs. Vispirms aprīļa sākumā tika iepazīta mutuļojošā stiprule Prāga Čehijā, bet patlaban dienas kārtībā ir sadraudzēšanās ar aso trakuli itālieti Ivrea.

Un tieši šajā Pjemontas reģiona pilsētā Beverīnas novada jaunajam sportistam no 6. līdz 9. maijam būs pirmā dalība valstsvienības sastāvā - Eiropas čempionāts airēšanas slalomā.

Mārtiņš Plaudis Latvijas izlasē debitēs K1 laivu klasē vīriešiem un 3×K1 braucienā kopā ar komandas biedru Ritvaru Celmiņu un Edgaru Grāvīti no Baldones novada. Tāpat trenera Kaspara Pakera audzēknis ūdenskritumiem bagātajā kanālā ir iekļauts startam ekstrēmā slaloma disciplīnā.

 Foto: Mārtiņš Plaudis krāčūdens kanālā Ivrea, Itālijā
Teksta un foto autors: Kaspars Pakers