Beverīnas novada ziemas izaicinājums ir noslēdzies!

ZiemasIzaicinaj REZULTATI 2021

Lai popularizētu veselīgu un aktīvu dzīvesveidu Beverīnas novada pašvaldība, no 19. februārim līdz 21.martam notika "Beverīnas novada ziemas izaicinājumu". Izmantojot sociālo fitnesa tīklu “Strava”, ikviens varēja piedalīties izaicinājumā. Izaicinājums tika sadalīts trijos atsevišķos aktivitāšu veidos. Slēpojot un ejot kopā piedalījās 19 dalībnieki, veicot 2014,26 km lielu attālumu.

Vienu no “Strava” aktivitātēm “Beverīnas novada ziemas izaicinājums – slidošanā”, uz ko bija pieteikušies 4 dalībnieki, nevarēja veikt neatbilstošu laikapstākļu dēļ. Labākie rezultāti un veiksmīgākie dalībnieki pārējās divās aktivitātēs:

Beverīnas novada ziemas izaicinājums - slēpošanā

  1. Dace Lībiete 55.21 km
  2. Ramona Medvedjeva 7.79 km
  3. Liene Voitčonoka 6.39 km

Beverīnas novada ziemas izaicinājums – iešanā

  1. Inita Nerātne 325.21 km
  2. Ērika Fūrmane 240.36 km
  3. Ainārs Judeiks 217.12 km

Tie rezultāti, kas tika sasniegti, bet neatbilda izaicinājuma noteikumiem vai nebija redzama plašāka informācija (kartes, distances ātrums utt.), netika ņemti vērā.

Katra izaicinājuma trīs aktīvākie dalībnieki saņems balvas no Beverīnas novada pašvaldības. Uzvarētājiem par balvu saņemšanu lūgums sazināties ar Beverīnas novada pašvaldības sporta pasākumu organizatori Madaru Krauzi pa tālruni: 29320572 vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Paldies dalībniekiem par aktīvo dalību izaicinājumā!

Informāciju sagatavoja:

Sporta pasākumu organizatori Madara Krauze