Kustību izaicinājums Beverīnas novadā jauniešiem

IzaicinajumsJauniesiem 2021feb

Šoreiz izaicinām tieši Beverīnas novadā dzīvojošos jauniešus vecumā līdz 21 gadam. Izaicinājuma laiks no 2021.gada 1.februāra plkst.07:00 līdz 2021.gada 28.februāra plkst. 21:59. Izaicinājums notiek 2 kategorijās:

  • Pastaigas/soļošana;
  • Skriešana.

Katrā kategorijā uzvarēs tie 3 jaunieši, kas būs nogājuši vai noskrējuši visvairāk kilometri. Lai veicinātu jauniešu mērķtiecīgu izkustēšanos katru dienu, katrs, kas mēneša laikā būs nogājis 280 000 soļu (katru dienu ~ 10 000 soļi) saņems veicināšanas balvu!

Papildus balvas tiem, kas spēs visradošāk noiet vai noskriet km (piem., sniega pilsētiņas uzbūvēšana, sniega šķūrēšana, ledus liešana, atkritumu savākšana, noietais/noskrietais kartē veido interesantu zīmējumu u.t.t.).

Izaicinājuma noteikum – PIELIKUMĀ

Informāciju sagatavoja:

Jaunatnes lietu speciāliste Ilze Ozola