Beverīnas novada sporta laureāts 2020

sporta laureats2020 foto

"Nekad nesakiet nekad, jo limiti tieši tā pat kā bailes visbiežāk ir tikai ilūzijas!" /M. Džordans/

Beverīnas novada sporta laureātam aprit 10 gadu jubileja. Tā, kā valstī šobrīd izsludināta ārkārtas situācija, pasākums, kurš bija plānots 2020. gada 4. decembrī, diemžēl nevarēja notikt.

Neskatoties uz sarežģīto situāciju valstī Beverīnas novada pašvaldība vēlas teikt, lielu paldies visiem sportistiem un viņu treneriem, kas Beverīnas vārdu nesuši tuvākās un tālākās sacensībās 2020.gada ietvaros. Lai gan mums visiem iepriekšējais gads ir bijis ļoti sarežģīts un izaicinājumu pilns, tas nav izpalicis bez sporta norisēm un sasniegumiem.

Paldies sportistiem par viņu smago darbu un pašatdevi, lai varētu izcīnīt godalgotas vietas šeit pat Latvijā un ārpus mūsu valsts robežām. Vēlam, lai arī 2021.gads neizpaliktu bez lieliem mērķiem un skaistām uzvarām!

Lai arī turpmāk izdodas sasniegt augstus rezultātus un gūt paliekošu pieredzi!

Informāciju sagatavoja:

Sporta pasākumu organizatore Madara Krauze