Mārtiņam Plaudim 1.janvārī 1.medaļa

MartinsPlaudis 1vieta 2021janv

Beverīnas novada airēšanas slalomists Mārtiņš Plaudis 2021.gadu iesācis braši sportiski, tradicionālajā Jaungada skrējienā „Apkārt Valmierai" pieveicot nopietno pusmaratona distanci, kura pa pilsētas apvedceļu ietver arī viņa Kauguru pagastu. Lai gan Mārtiņš Plaudis līdz šim nebija skrējis 21 kilometru, šādam pārbaudījumam Baltijas līderis K1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā bija gatavs, jo treniņu darbs norit kā paredzēts, tostarp airējot un slēpojot, vien patlaban ierobežotas ir spēka nodarbības svaru zālē.

Šī gada Mārtiņa Plauža airēšanas slaloma plānā ir ne tikai sacensības Latvijā un pārējā Baltijā, bet arī valsts izlases sastāvā dalība Eiropas un Pasaules čempionātos un citās starptautiskās cīņās krāčūdens trasēs.

Fotoattēlā: Mārtiņš Plaudis (foto autors: Kaspars Pakers)

Vidzemes sporta asociācija, Kaspars Pakers (tālr. 26594761)