Beverīnas novada Sporta laureāti 2020

BN sporta laureats2020

Arī šogad ir izvirzīti Beverīnas novada labākie sportisti par izcīnītām godalgotajām vietām Latvijas čempionātos un kausa izcīņās, par augstām vietām starptautiskās sacensībās Latvijā vai aiz tās robežām. Ņemot vērā, ka šogad svētku norise visā Latvijā ir citādāka. Lai saglabātu tradīciju un nepazaudētu svinīguma sajūtu un kopā būšanu, sporta laureāti tiks sveikti, līdz ko tas būs iespējams. Apbalvojamo laureātu saraksts:

Krosmintons

U12 zēnu kategorijā

Augusts Zundāns - 2.vieta Latvijas čempionātā, 1.vieta ICO Speedminton® Latvian Open 2020, 2.vieta Latvijas krosmintona līgas neoficiālajā vērtējumā;

Ronalds Jansons - 3.vieta Latvijas čempionātā, 3.vieta ICO Speedminton® Latvian Open 2020, 3.vieta  Latvijas krosmintona līgas neoficiālajā vērtējumā;

U12 meiteņu kategorijā

Paula Griškova - 2.vieta Latvijas čempionātā, 2.vieta  Latvijas krosmintona līgas neoficiālajā vērtējumā (U18 meiteņu kategorijā);

U14 zēnu kategorijā

Voldemārs Fūrmanis - 3.vieta Latvijas čempionātā, 3.vieta ICO Speedminton® Latvian Open 2020;

U18 meiteņu kategorija

Viktorija Skaldere - 1.vieta ICO Speedminton® Latvian Open 2020, 1.vieta  Latvijas krosmintona līgas neoficiālajā vērtējumā;

Sieviešu kategorija

Santa Paegle - 2.vieta Latvijas čempionātā; 1.vieta ICO Speedminton® Latvian Open 2020, 1.vieta  Latvijas krosmintona līgas neoficiālajā vērtējumā;

Mareta Jurgensone - 2.vieta  Latvijas krosmintona līgas neoficiālajā vērtējumā;

Laura Luīze Kiļupe - 3.vieta  Latvijas krosmintona līgas neoficiālajā vērtējumā;

OPEN kategorija

Matīss Cināts - 3.vieta ICO Speedminton® Latvian Open 2020

Latvijas krosmintona līgas neoficiālais vērtējums ir tādēļ, ka netika izspēlēti visi posmi COVID-19 dēļ, taču mūsu sportisti tur ir uzrādījuši ļoti labus rezultātus (līdz pārtrūka visas sacensības). Lielās ārzemju tūres šogad nebija, kā arī Eiropas čempionāts tika atcelts.

Futbols

Ēriks Maurs-Boks pārstāvot Valmiera FC U-15 vecuma grupā iegūta 3. vieta Meistarības grupā Latvijas jauniešu čempionātā. Pārstāvējis arī U-14 vecuma grupas komandu.

BMX (riteņbraukšana)

Jēkabs Ozols pārstāvot BMX sporta klubs “TĀLAVA”/VBSS startējis un izcīnījis -  Latvijas čempionāts Ventspilī (B6 grupā), - 1. vieta; SMScredit.lv čempionāta 1. posms Valmierā (Avoti), - 1. vieta; Burtnieku novada kauss 2020. - 3. vieta; SMScredit.lv čempionāta 2. posms Vecpiebalgā. - 1. vieta; Vecpiebalgas novada BMX kauss. - 1. vieta; SMScredit.lv čempionāta 3. posms Jelgavā. - 1. vieta; Jelgavas atklātais čempionāts BMX. - 1. vieta; Ventspils BMX kauss. - 1. vieta; SMScredit.lv čempionāta 5. posms Smiltenē. - 1. vieta; Mārupes BMX kluba 10. gadu jubilejas sacensības. - 1. vieta; SMScredit.lv čempionāta 5. posms Valmierā (VOC). - 1. vieta; BMX 1. posms Tartu. - 1. vieta.

Valters Ozols pārstāvot BMX sporta klubs “TĀLAVA”/VBSS startējis un izcīnījis – BMX Latvijas čempionāts Ventspilī (B8 grupā). - 11. vieta; SMScredit.lv čempionāt 1. posms Valmierā (Avoti). - 7. vieta; Burtnieku novada kauss 2020. - 7. vieta; SMScredit.lv čempionāt 2. posms Vecpiebalgā. - 5. vieta; Vecpiebalgas novada BMX kauss. - 5. vieta; SMScredit.lv čempionāt 3. posms Jelgavā. - 11. vieta; Jelgavas atklātais čempionāts BMX. - 10. vieta; Ventspils BMX kauss. - 8. vieta; SMScredit.lv čempionāt 5. posms Smiltenē. - 9. vieta; SMScredit.lv čempionāt 5. posms Valmierā (VOC). - 7. vieta; BMX 1. posms Tartu. - 4. vieta.

Airēšanas slaloms

Mārtiņš Plaudis – K1 laivu klasē vīriešiem U-14 vecuma grupā izcīnijis 1. vietu Latvijas Jaunatnes čempionātā airēšanas slalomā; 1.vieta Latvijas kausā airēšanas slalomā; 1.vieta Lietuvas čempionātā airēšanas slalomā. K1 laivu klasē vīriešiem Jauniešu vecuma grupā 1.vieta Somijas čempionātā airēšanas slalomā. K1 laivu klasē vīriešiem U-14 vecuma grupā uzvarējis visās Baltijā aizvadītajās airēšanas slaloma sacensībās.

Krišs Meļņikonis – K1 laivu klasē vīriešiem U-23 vecuma grupā – iekļauts Latvijas airēšanas slaloma izlases sastāvā; 2.vieta Latvijas čempionātā airēšanā slalomā.

Motokross

Rainers Grasis – Latvijas junioru čempionātā MX50 V klasē 2. vieta kopvērtējumā; Nacionālais kaus MX50 V klasē -  1.vieta kopvērtējumā.

Florbola komanda “BRENGUĻI” -  dalība Cēsu florbola čempionāta un Kocēnu florbola čempionātā. Komandas sastāvs Jāzeps Kazinovskis, Edgars Gaspars, Artūrs Medvedevs, Gatis Zvirbulis, Nauris Šustiks, Mārcis Auniņš, Sandis Paeglis, Normunds Buks, Jānis Gabrāns, Jānis irbe, Valts Auziņš, Angus Mārtiņjēkabs, Jēkabs Ustinovs, Māris Lilentāls, Rolands Gaugers, Mikuss Vēlme, Roberts Pūpols, Dairis Brēža, Madaras Broks, Artūrs Gračevs, Gatis Logins, Markuss Žukovskis, Jānis Bērziņš, Artūrs Martinsons, Juris Lūsiņš.

Regbija klubs “Fēnikss” - Latvijas Čempionāts RXV vīriešiem iegūta 4. vieta; Latvijas Kauss Regbijā XV 4. vieta.

Minirallijs

Gatis Ābelītis un Lauris Cincis 5.vieta 1600 klasē

Jānis Sloka un Toms Žentiņš 8.vieta 1600 klasē

Viesturs Vilmuts un Andris Melngāršs 21.vieta 2WDROOKIE klasē

Fotogrāfija no pašvaldības 2018.gada fotoarhīva

Informāciju sagatavoja: Sporta pasākumu organizatore Madara Krauze

Informāciju papildināja: Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša