Noslēgusies Latvijas Minirallija kausa izcīņa “Latvija 2020”

Noslegums minirallijsBikernieki FOTO

Sestdien, 24. oktobrī, Biķernieku trasē norisinājās Latvijas Minirallija kausa izcīņas noslēdzošā sacīkste minirallijs “Latvija 2020”, kurā arī tika pārstāvēts Beverīnas novads, lai noslaidrotu sezonas labākos astoņās ieskaites klasēs.

Sezonas noslēguma sacensībās dalībnieki devās pasaulē atzītajā Biķernieku rallijkrosa trasē, kā arī jau iecienītajās autošosejas sekcijās. Visi seši minirallija ātrumposmi tika izveidoti Biķernieku trases teritorijā, kas sevī ietvēra asfalta un grants segumus. To kopējais garums bija līdz 24 km, bet kopējais minirallija trases garums līdz 120 km.

Sacensībās piedalījās arī Beverīnas novada autosporta entuziasti  Gatis Ābelītis, Indulis Sloka, Jānis Sloka, Toms Žentiņš, Viesturs Vilmuts un Andris Melngāršs.

2WD Rookie klasē (vienas ass piedziņas auto un braucēji startē pirmo sezonu) uz starta izgāja 31 rallija ekipāža. Šādā konkurencē ekipāža V.Vilmuts/A.Melngāršs sacensībās ieguva 13. vietu.
1600 klasē uz starta izgāja 14 dalībnieku automašīnas.

Ekipāža J.Sloka/T.Žentiņs sacensībās ieguva 5. vietu. G.Ābelīša/I.Slokas sasniegtais rezultāts sacensībās netika ieskaitīts, jo tāds bija sacensību komisāra lēmums pēc konkurentu iesnieguma izskatīšanas.

Informācija no www.minirallijs.lv sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša