Mūrmuižā notika ģimeņu sporta diena “Auto-Moto-Velo” tradīcijās

DSC 0037

22.augustā Mūrmuižas centrā notika jau tradicionālais pasākums ģimeņu sporta diena “Auto-Moto-Velo” tradīcijās. Visas dienas garumā norisinājās dažādas aktivitātes, kas bija paredzētas visai ģimenei – makšķerēšana, foto orientēšanās, velo braukšana, dažādas sportiskas aktivitātes, brauciens ar ķerru, dip-dap brauciens, loterija, muzikāli priekšnesumi un radošās darbnīcas un koncerti.

Jau pašā rīt agrumā ikvienam makšķerēšanas entuziastam un profesionālim bija iespēja pieteikties uz makšķerēšanas sacensībām ar pludiņmakšķerēm Mūrmuižas ezerā. No plkst. 10:00 pasākuma apmeklētāji varēja sacensties pužļu likšanā un pieteikties “Auto-Moto-Velo” vadīšanā ar Foto-orientēšanās elementiem, kurā bija iekļauti 10 kontrolpunkti ar dažādiem uzdevumiem. Galvenais uzdevums – pēc fotogrāfijas fragmenta atrast objektus, pie tiem nofotografēties, izpildīt papilduzdevumus un atgriezties finišā, kur būs nepieciešams uzrādīt fotogrāfijas no kontrolpunktiem un veiktie papilduzdevumi.

No plkst. 12:00 sākās  vairākas aktivitātes – pludmales volejbols, frisbija (lidojošais šķīvītis) mešana mērķī, basketbola bumbas soda metieni pie katlu mājas, futbola bumbas sitieni vārtos sporta laukumā, zābaka mešana tālumā un stafete pie estrādes. Noslēdzoties visām sportiskajām aktivitātēm, kurās kopējais dalībnieku skaits bija 832, Mūrmuižas estrādē notika apbalvošanas ceremonija. Sacensību rezultāti:

VELOSIPĒDU FIGURĀLĀ VADĪŠANA

1.grupa – līdz 3.g.v un laiks: 1.vieta Alekss Bērziņš (10.22 sek.), 2.vieta Toms Irmejs (10.35 sek.), 3.vieta Tomass Felzenbergs (10.59 sek.)

2.grupa – 4-6 g.v. (zēni) un laiks: 1.vieta Krišs Ivanovs (11.12 sek.), 2.vieta Jānis Niedre  (12.71 sek.), 3.vieta Edgars Maniks (14.40 sek.)

2.grupa – 4-6 g.v.(meitenes) un laiks: 1.vieta Adelīna  Irmeja (16.29 sek.), 2.vieta Sofija   Beinerte (17.10 sek.), 3.vieta Melānija  Nadeja (22.44 sek.),

3.grupa – 7-9 g.v. (zēni) un laiks: 1.vieta Mairis Rozenblats (19.29 sek.), 2.vieta Krišjānis Jānis Spalviņš (19.62 sek.), 3.vieta Miks Nikolajevs (20.12 sek.)

3.grupa – no 7-9 g.v. (meitenes) un laiks: 1.vieta Paula Ķepe (22.43 sek.), 2.vieta Emīlija Manika (25.16 sek.), 3.vieta Estere Buka )25.44 sek.)

4.grupa – 10-13 g.v un laiks: 1.vieta Tīna Ziemane (19.19 sek.), 2.vieta Mārcis Rozenblats (19.57 sek.), 3.vieta Adele Stikāne (20.22 sek.)

5.grupa – 14-17 g.v. un laiks: 1.vieta Hans Kristians Stepiņš (47.31 sek.), 2.vieta Kristaps Skujiņš (53.92 sek.), 3.vieta Markuss Miruškins (56.28 sek.)

6.grupa – no 18 g.v (vīrieši) un laiks: 1.vieta Mikus Āboliņš (46.88 sek.), 2.vieta Māris Rubiks (47.38 sek.), 3.vieta Gatis Ābelītis (48.50 sek.)

6.grupa – no 18  g.v (sievietes) un laiks: 1.vieta Anda Drožina (1.05.54.  sek.), 2.vieta Anna Kalniņa (1.31.50.  sek.), 3.vieta – NAV.

FOTO ORIENTĒŠANĀS: 1.vieta Vietējie (Emīls Anšmits un Madara), 2.vieta Viss normāli (Zane un Gita), 3.vieta B7 spēks (Karīna Doņeca un Laila Baltiņa)

PLUDMALES VOLEJBOLS: 1.Vieta Dlight (Lauris Lamaks,Krists Kaupe,Toms Gudins) , 2.Vieta Savējie (Toms Kukians,Dāvids Kotāns), 3.Vieta Līderi (Miks Drevinsis,Raivis Kīns,Māris Veinbergs,Santa Andrupe)   

MAKŠĶERĒŠANA EZERĀ

1.grupa bērni līdz 14 gadiem: 1.vieta Mairis Rozenblats (0.235 Kg.), 2.vieta Patriks Bērziņš (0.075 Kg.), 3.vieta Andis Gutāns (0.045 Kg.).

2.grupa no 14 gadiem un vecāki: 1.vieta Pēteris Šteimaks (0.495 Kg.), 2.vieta Ainārs Bērziņš (0.395 Kg.), 3.vieta Ansis Niedrīte (0.385 Kg.)

FRISBIJA MEŠANA MĒRĶĪ

1.grupa - bērni līdz 14 gadiem: 1.vieta Markuss Melgāršs (210 punkti), 2.vieta Annija Eglīte (180 punkti), 3.vieta Alekss Felzenbergs (120 punkti)

2.grupa - no 14 gadiem un vecāki: 1.vieta Dinārs Sārs, 210 punkti; 2.vieta Anda Drožina, 220 punkti; 3.vieta Miks Drevinskis, 200 punkti.

BASKETBOLA BUMBAS SODA METIENI

1.grupa zēni līdz 12 gadiem: 1.vieta Ņikita Šeldovskis, 9 punkti; 2.vieta Patriks Bērziņš, 9 punkti; 3.vieta Haralds Grudulis, 8 punkti.

1.grupa meitenes līdz 12 gadiem: 1.vieta Keita Niedre, 9 punkti; 2.vieta Kristena Melngārša, 9 punkti; 3.vieta Tīna Ziemane, 8 punkti.

2.grupa – no 12 gadiem un vecāki: 1.vieta Māris Veinbergs, 12 punkti; 2.vieta Dinārs Sārs, 11 punkti; 3.vieta Niks Salenieks, 11 punkti.

PUŽĻU LIKŠANA

1.grupa - 3-4 gadiem: 1.vieta Sandis Miruškins, 4.11 min; 2.vieta Šarlote Bērziņa, 4.29 min; 3.vieta     Oskars Podziņš, 4.38 min.

2.grupa - 5-7 gadiem: 1.vieta Paula Niedre, 2.10 min.; 2.vieta Sofija Beinerte, 2.33 min.; 3.vieta Haralds Moisejs, 2.38 min.

3.grupa- 8-10 gadiem: 1.vieta Alise Teivāne, 1.25 min.; 2.vieta Kevins Šmits, 1.31 min.; 3.vieta     Enija Paegle, 1.40 min.

4.grupa- 11-18 gadiem: 1.vieta Amanda Gabrāne, 1.15 min.; 2.vieta Elīze Anna Buša, 1.20 min; 3.vieta Elīna Ozola, 1.23 min.

5.grupa - no 18 gadiem: 1.vieta Inese Treija, 1.08 min.;  2.vieta Zane Melngārša, 1.13 min; 3.vieta Vineta Matvejeva.

FUTBOLA BUMBAS SITIENI VĀRTOS

1.grupa zēni līdz 12 gadiem: 1.vieta Patriks Viktors Bērziņš, 70 punkti; 2.vieta Roberts Blūzma, 50 punkti; 3.vieta Daniels Muhins, 50 punkti.

1.grupa meitenes līdz 12 gadiem: 1.vieta Linda Kalniņa, 25 punkti; 2.vieta Kristena Melngārša, 20 punkti; 3.vieta Sofija Beinerte, 20 punkti.

2.grupa- no 12 gadiem un vecāki: 1.vieta Arnis Jansons, 75 punkti; 2.vieta Miks Drevinskis, 65 punkti; 3.vieta Rendijs Paeglis, 60 punkti.

ZĀBAKA MEŠANA TĀLUMĀ

1.grupa zēni, 8-12 gadiem: 1.vieta Patriks Viktors Bērziņš, 15.12 metri; 2.vieta Reinis Cielēns, 10.00 metri; 3.vieta Ņikita Šeligoskis, 9.63 metri.

1.grupa meitenes, 8-12 gadiem: 1.vieta Adele Stikāne, 12.73 metri; 2.vieta Helēna Zenta Frolova, 10.98 metri; 3.vieta Linda Kalniņa, 10.20 metri.

2.grupa zēni, 12-18 gadi: 1.vieta Kristaps Skujiņš, 24.30 metri; 2.vieta Lauris Krankovskis, 23.20.00 metri; 3.vieta Jānis Upesjuris, 20.63 metri.

2.grupa meitenes, 12-18 gadi: 1.vieta Nikola Zaiceva, 14.98 metri; 2.vieta Amanda Gabrāne, 14.21 metri; 3.vieta Ketija Kristiāna Cince, 13.83 metri.

3.grupa kungi: 1.vieta Ainārs Bērziņš, 27.96 metri; 2.vieta Rinalds Kaupužs, 27.80 metri; 3.vieta     Gatis Ābelītis, 27.60 metri.

1.grup āmas: 1.vieta Santa Klapere, 16.89 metri; 2.vieta Marta Milta, 15.81 metri; 3.vieta Karīna Lezdiņa, 15.54 metri.

STAFETE: 1.vieta 2/3x2 (Marta Milta un Dinārs Sārs), 1.34 minūtes; 2.vieta 2/3 (Dinārs Sārs un Paula Kalniņa), 1.36 minūtes; 3.vieta Ģimene (Olita Cince un Ivo Cincis), 1.55 minūtes.

Vakarā izskanēja mūzikas grupas ”Los Nens” koncerts, kurā varēja dzirdēt autentisku spāņu un latino mūziku, kas aizvedīs muzikālā ceļojumā uz Spāniju un Latīņameriku. Pēc koncerta spēlēja grupa “Valmiermuižas muzikanti”.

Fotogrāfijas: http://www.beverinasnovads.lv/index.php/foto-galerijas/4517-gimenu-sporta-diena-auto-moto-velo-tradicijas

Informāciju sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša