22.augustā Mūrmuižā notiks ģimeņu sporta diena “Auto-Moto-Velo” tradīcijās

AMV 2020 afisa ml

 

Šo sestdien, 22.augustā, Mūrmuižas centrā notiks jau tradicionālais pasākums ģimeņu sporta diena “Auto-Moto-Velo” tradīcijās. Visas dienas garumā notiks dažādas aktivitātes, kas paredzētas visai ģimenei – makšķerēšana, foto orientēšanās, velo braukšana, dažādas sportiskas aktivitātes, brauciens ar ķerru, dip-dap brauciens, loterija, muzikāli priekšnesumi un radošās darbnīcas un koncerti.

Jau pašā rīt agrumā ikvienam makšķerēšanas entuziastam un profesionālim būs iespēja pieteikties uz makšķerēšanas sacensībām ar pludiņmakšķerēm Mūrmuižas ezerā. No plkst. 10:00 pasākuma apmeklētāji varēs sacensties pužļu likšanā un pieteikties “Auto-Moto-Velo” vadīšanā ar Foto-orientēšanās elementiem, kurā ir iekļauti 10 kontrolpunkti ar dažādiem uzdevumiem. Galvenais uzdevums – pēc fotogrāfijas fragmenta atrast objektus, pie tiem nofotografēties, izpildīt papilduzdevumus un atgriezties finišā, kur būs nepieciešams uzrādīt fotogrāfijas no kontrolpunktiem un veiktie papilduzdevumi.

No plkst. 12:00 – sāksies  vairākas aktivitātes - pludmales volejbols, frisbija (lidojošais šķīvītis) mešana mērķī, basketbola bumbas soda metieni pie katlu mājas, futbola bumbas sitieni vārtos sporta laukumā, zābaka mešana tālumā un stafete pie estrādes.

No plkst. 17:00 Mūrmuižas estrādē notiks sportisko aktivitāšu apbalvošanas ceremonija.

Vakarā, plkst. 20:00, notiks mūzikas grupas ”Los Nens” koncerts, kurā varēs dzirdēt autentisku spāņu un latino mūziku, kas aizvedīs muzikālā ceļojumā uz Spāniju un Latīņameriku. Varēs dzirdēt dažādu mūzikas instrumentu skanējumu – spāņu ģitāru, basģitāru, trompeti, trombonu, bungas vai zendrum kahonu un latino mūzikai raksturīgās perkusijas. Pēc koncerta spēlēs grupa “Valmiermuižas muzikanti”. Visas dienas garumā pasākuma aktivitātes ir bez maksas!

PASĀKUMA NOLIKUMS

Kontaktinformācija: pasākuma organizators Romāns Vaščenko tālr. 28779104 e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Informāciju sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša