Mārtiņš Plaudis Latvijas čempions un vēl trīs citu airēšanas slaloma sacensību uzvarētājs

Latv Jun cempo ml foto

Beverīnas novada jaunajam sportistam Mārtiņam Plaudim, tiecoties tieši uz goda pjedestāla virsotni, viss ieguldītais vainagojies ar uzvaru Latvijas Jaunatnes čempionātā un ne tikai, - divās nedēļas nogalēs līdera sniegums kopā četrās sacensībās airēšanas slalomā. Droši jāsaka, - kā mērķēts, tā trāpīts!

Vidzemes sporta asociācijas airēšanas slaloma juniors Mārtiņš Plaudis 25. un 26.jūlijā K1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā uzvarēja, attiecīgi, Paralēlā airēšanas slalomā “Valmiera viļņo!” Dzirnavu ezeriņā un Igaunijas sacensībās “Master of Koiva”. Tāpat Kaspara Pakera audzēknim pārstāvētās kategorijas zelts Alda Kļaviņa piemiņas sacensībās 1.augustā Gaujas Kazu krāču trasē un turpat 2.augustā viņš kļuva par Latvijas čempionu. Turklāt Mārtiņš Plaudis krietni pārliecinoši dominē vienaudžu konkurencē un teju nemitīgi uzturas pie jauniešu absolūtā kopvērtējuma pirmā trijnieka.

Airēšanas slaloma sacensību sezona (un ne tikai Latvijā) nupat ir ieskrējusies un Mārtiņš Plaudis turpina gatavošanos nākamajiem startiem, arī ārpus Baltijas valstīm.

Fotoattēlā: Mārtiņš Plaudis (Foto autors: Mārcis Laidiņš)

Informāciju sagatavoja:

Vidzemes sporta asociācija, Kaspars Pakers (tālr. 26594761)