Brenguļos notika makšķerēšanas sacensības "Cope Abulā"

cope Abula foto ml1

18.jūlijā Brenguļos norisinājās Beverīnas novada makšķerēšanas sacensības makšķerēšanā ar pludiņmakšķeri “Cope Abulā”. Šāda veida sacensības novadā notika pirmo reizi, kas kopā pulcēja 34 dalībniekus. Dalībnieku skaitā bija šī sporta veida entuziasti no Aglonas, Mālpils, Ļaudonas, Smiltenes, kā arī no mūsu pašu – Beverīnas novada.

Sacensības norisinājās kopumā 5 stundas, 2,5 stundas vienā izlozētā sektorā un 2,5 stundas otrā izlozētajā sektorā un sacensību uzvarētāji tika noteikti pēc iegūtā loma kopējā svara. Sacensības norisinājās trīs grupās – jauniešu (vecumā līdz 16 gadiem), sieviešu un vīriešu.

Jauniešu grupā vietu sadalījums:
1.vieta EMĪLS NILS ELTERMANIS
2.vieta EMĪLIJA PELCE

Sieviešu grupas vietu sadalījums:
1.vieta ILZE BARŪKLE
2.vieta DAIGA KARLSONE
3.vieta SIGNE PELCE

Vīriešu grupas vietu sadalījums:
1.vieta VALDIS BARŪKLIS
2.vieta ANDRIS TURKINS
3.vieta ANATOLIJS PUPICS

Paldies visiem sacensību dalībniekiem par lielo atsaucību, tiesnešiem – Edgaram Pelcim un Kristapam Zariņam, “Brenguļu alus sētai” par uzņemšanu, kā arī paldies par sacensību balvām mūsu novada uzņēmējiem – “Granberry”, “Brenguļu alus sēta” un ZS “Mazputniņi”.

Vairāk fotogrāfija sno pasākuma - http://www.beverinasnovads.lv/index.php/foto-galerijas/4453-vasaras-koncerts-trikata-2

Fotogrāfiju autore: Marija Melngārša

Informāciju sagatavoja: Sporta pasākumu organizatore Madara Krauze