ICO Crossminton Boards You Cup 2020

2020 07 11 13 23 19   IMG 8268 

11.jūlijā sporta kompleksā „333” Ropažu novadā norisinājās krosmintona turnīrs ICO Crossminton Boards You Cup 2020. Turnīrs norisinājās āra apstākļos, pārsvarā pludmales smiltīs, un to pavadīja diezgan stiprs vējš, kas reizēm patraucēja kādu izspēli. Sporta un tūrisma klubu Zaļā Pēda un Trikātas pamatskolu pārstāvēja 6 spēlētāji 6 dažādās kategorijās.

Bērnu U12 kategorijā Augusts Zundāns un Ronalds Jansons uzvarēja visas savas apakšgrupu spēles un abi kvalificējās pusfinālam. Tur puiši kapitulēja savās spēlēs un kāpa uz goda pjedestāla trešā pakāpiena.

Sieviešu kategorijā gan Santa Paegle, gan Mareta Jurgensone, gan Viktorija Skaldere apakšgrupu turnīrā uzvarēja visas savu grupu spēles un iekļuva finālturnīrā. Viktorijai šī bija debija sieviešu kategorijā. Ceturtdaļfinālos meitenes divos setos uzvarēja pretinieces un visas iekļuva pusfinālā. Tur Santai pretim stājās Viktorija, savukārt Maretai - Vita Zvaigzne (SK Sportapunkts) un bez lieliem pārsteigumiem finālam kvalificējās Santa un Mareta. Divu setu finālspēlē uzvarēja Santa. Maretai otrā vieta un Viktorijai 3.vieta.

OPEN kategorijā ļoti labi nospēlēja Matīss Cināts, kas spēja tikt galā ar stipro vēju un visiem saviem pretiniekiem. Finālā, divu setu spēlē, apspēlējot jēkabpilieti Uldi Dzirkali (SK 4R).

Sieviešu dubultspēlēs klubu pārstāvēja Mareta Jurgensone/Viktorija Skaldere. Meitenes kopā spēlēja pirmo reizi, taču prata tikt galā ar visiem izaicinājumiem un noslēgumā pirmā vieta.

Jauktajās dubultspēlēs Santa Paegle spēlēja pārī ar Mārtiņu Žogotu (KK Krosmintons.lv) un arī šis pāris pretiniekiem neatstāja nekādu cerību uz uzvarām, apspēlējot visus, kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena.

Savukārt Matīss Cināts spēlēja kopā ar jelgavnieku Lauri Bahu (KK Krosmintons.lv) un tikai finālā, spraigā divu setu spēlē, piekāpās Uldim Dzirkalim/Romānam Logošam.

Pirmais turnīrs veiksmīgi aizvadīts, pateicoties Vasaras Līgas izspēlēm, kuras visu vasaru norisinās Brenguļos.

Foto un teksts: STK Zaļā Pēda