Mārtiņš Plaudis izcīna Lietuvas kausu airēšanas slalomā un trenējas Krakovā

M Plaudis Krakova

Ar Beverīnas novada jaunieti Mārtiņu Plaudi un citiem Vidzemes sporta asociācijas airēšanas slalomistiem Latvijā nonākušas vairākas Lietuvas kausa trofejas un visvairāk par izcīnītām uzvarām.

Svētdienas, 28.jūnija starts Merkis upes trasē Puvočos Mārtiņam Plaudim vainagojās ar apbalvošanu uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena K1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā. Vienlaicīgi, nekļūdīgi drīkst teikt, ka ar sensacionālu panākumu, Kaspara Pakera audzēknis noslēdza pirmo trijnieku ievērojami piepildītajā un spēcīgajā U18 vecuma grupā.

Tīras patiesības labad gan jālabo sākotnēji teiktais, ka Mārtiņš Plaudis ar Lietuvas sacensību godalgām ir mājās, proti, - kausi jā, bet pati dzirkstele uz ūdens kopā ar komandu, gatavojoties dalībai Latvijas izlašu sastāvā Eiropas un Pasaules nozīmes cīņās, ar Beverīnas novada atbalstu aizvada treniņus Krakovas airēšanas slaloma kanālā.

Fotoattēlā: Mārtiņš Plaudis (Foto autors: Kaspars Pakers)

Vidzemes sporta asociācija, Kaspars Pakers (tālr. 26594761)