Mārtiņš Plaudis - Lietuvas Jaunatnes čempions airēšanas slalomā

MartinsPaludis jul2020 foto

Sestdien, 27.jūnijā Puvočos, Merkis upē norisinājās Lietuvas Jaunatnes čempionāts airēšanas slalomā. Plaši pārstāvētajās Baltijas airēšanas slaloma sacensību sezonas pirmajās cīņās Vidzemes sporta asociācijas juniors Mārtiņš Plaudis un viņa komandas biedri triumfēja ne tikai savās vecuma grupās, bet no godalgotām vietām izstūma arī pieredzes bagātākus sāncenšus.

Ar lepnumu un prieku droši var atzīt, ka Beverīnas novada sportists Mārtiņš Plaudis stipri pārliecinoši uzvarēja pārstāvētajā kategorijā. Jaudīgajam Kauguru pagasta zibens zellim zelts U14 vecuma grupā un U16 vecuma grupas bronza.

 Vēlreiz palielot Mārtiņu, kā jau noprotams, augsti rezultatīvi panākumi sacensībās tika gaidīti, jo viņš, lai gan iztrūkstot plānotajiem treniņiem ārvalstu krāčūdens kanālos, nodarbībās gatavojies centīgi un apzinīgi.

Fotoattēlā: Mārtiņš Plaudis (Foto autors: Kaspars Pakers)

Vidzemes sporta asociācija, Kaspars Pakers (tālr. 26594761)