Esi aktīvs - piedalies un izaicini citus!

BN izaicinajums VASARAS afisa2020

Lai popularizētu veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, Beverīnas novada pašvaldība kopā ar aplikāciju "Endomondo" un sociālo fitnesa tīklu “Strava” aicina piedalīties jau otrajā sporta izaicinājumā, kas norisināsies no 1.jūnija līdz 31.augustam. Lai piedalītos izaicinājumā, nepieciešams savā viedtālrunī lejuplādēt “Endomondo” vai “Strava” aplikācijas.

Endomondo ir tiešsaistes sociālais tīkls — lietotne sportošanai. Lietotne spēj izsekot savu lietotāju fizisko aktivitāšu statistiku, bet sociālās fitnesa tīkls “Strava” var izmanto riteņbraukšanas un skriešanas vingrinājumiem, izmantojot GPS datus.

Padarot aplikāciju publiski pieejamu, dalībnieks piekrīt savu personas datu apstrādei “Beverīnas novada izaicinājuma” vajadzībām. Dodies pastaigā ar suni, skrien pa meža takām vai dodies izbraucienā ar velosipēdu – neaizmirsti tālruni mājā!

VASARAS IZAICINĀJUMA NOTEIKUMI

Informāciju sagatavoja: Sporta pasākumu organizatore Madara Krauze

(tālr. 29320572; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.