Beverīnas novada izaicinājums ir noslēdzies

foto endomondo fb

27.aprīlī noslēdzās Beverīnas novada Endomondo izaicinājums – riteņbraukšanā un skriešanā, kurā beverīnieši un Beverīnas novada viesi tika aicināti reģistrēt savus nobrauktos, noskrietos, nosoļotos, un citādi veiktos kilometrus. Kopš izaicinājuma sākuma, 2020.gada 30.marta, kopumā esam veikuši 7119 km lielu attālumu jeb apgājuši un apbraukuši gandrīz četras reizes apkārt Latvijai.

Kopumā izaicinājumu pieņēma 63 cilvēki, 22 – riteņbraukšanā un 42 – skriešanā.

Riteņbraukšanā aktīvākie dalībnieki – Ivars Kudelenskis, pieveicot 637,01 km, Ieva Preimane 490,71 km un Elīna Kukurīte 417 km. Skriešanā aktīvākās bija daiļā dzimuma pārstāves Ērika Fūrmane 582,12 km, Samanta Zariņa 421 km., un Daiga Zariņa 419,55 km. Visi rezultāti ir pieejami www.beverinasnovads.lv .

Katra izaicinājuma 3 aktīvākie dalībnieki saņems balvas no Beverīnas novada pašvaldības. Lai saņemtu balvas, ir nepieciešams sazināties ar Beverīnas novada pašvaldības sporta pasākumu organizatori Madaru Krauzi pa tālr. 29320572 vai rakstot uz: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Paldies visiem dalībniekiem par dalību un aktīvu iesaistīšanos izaicinājumā, Jūsu idejas un ieteikumi tiks ņemti vērā!

 ritenbruauksana rezultats gala rezultats skriesana gala

Uz tikšanos nākamajos izaicinājumos!

Informāciju sagatavoja:

Sporta pasākumu organizatore Madara Krauze