Sporta pasākumi ir atcelti - sportošana nav atcelta!

Endomondo BNizaicinajums2020 afisa

Lai popularizētu veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, Beverīnas novada pašvaldība kopā ar "Endomondo" aicina piedalīties "Beverīnas novada izaicinājumā", kura starts 30.martā plkst. 7:00 un finišs 27.aprīlī plkst. 23:59.

Lai piedalītos izaicinājumā, nepieciešams savā viedtālrunī lejuplādēt Endomondo aplikāciju. Padarot aplikāciju publiski pieejamu, dalībnieks piekrīt savu personas datu apstrādei “Beverīnas novada izaicinājuma” vajadzībām.

Dodies pastaigā ar suni, skrien pa meža takām, nūjo kopā ar ģimeni, vai veic kādu citu no izaicinājuma aktivitātēm, neaizmirsti tālruni mājā!

IZAICINĀJUMA NOTEIKUMI

Jautājumu gadījumā sazināties ar:

Beverīnas novada pašvaldības sporta pasākumu organizatori Madaru Krauzi

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , tālr. 26970444