Beverīnas novada zolītes turnīra rezultāti

Zolite2020 1

Sestdien, 22.februārī, Beverīnas novada, Brenguļu sākumskolā – sportiskā garā un labā atmosfērā norisinājās Beverīnas novada zolītes turnīrs. Turnīrā piedalījās dalībnieki no Valmieras, Limbažiem un Beverīnas novada apkārtnes.

Turnīrā pieteicās 17 dalībnieki, bet daiļais dzimums netika pārstāvēts. Kopumā turnīrs norisinājās vienu dienu, no 10:00 līdz 17:00, sešos posmos un katrā, kārtā paredzēto izspēlējamo partiju skaits – 24 partijas ar laika ierobežojumu kārtai – 60 min.

Ja pirmās vietas ieguvējs jau bija zināms pirms pēdējās kārtas, tad par trešās vietas ieguvēju vēl nebija skaidrība līdz pat pēdējai partijai.

Turnīra godalgotās vietas izcīnīja:

1. vieta – Jānis Krumholcs;

2. vieta – Mārtiņš Kreilis;

3. vieta – Gints Sprancmanis.

Specbalva – turnīra aktīvākajam dalībniekam un turnīra tiesnesim Arnim Zariņam. Paldies, dalībniekiem par azartisko dalību! Tiekamies nākošajos turnīros!

Informāciju sagatavoja:

Sporta pasākumu organizatore Madara Krauze