Uzvaras krosmintona laukumos Jēkabpilī

SK4Rkauss 2020 foto

15.februārī Jēkabpilī norisinājās SK „4R” kausa izcīņa krosmintonā, kas vienlaikus bija arī Latvijas Krosmintona līgas 4.posms. Beverīnas novadu pārstāvēja 11 spēlētāji STK Zaļā Pēda un Trikātas pamatskolas sastāvos.

U12 puišu kategorijā, pārliecinoši uzvarot visas spēles, 1.vietu ieguva Augusts Zundāns. Savukārt Ronalds Jansons izšķirošā spēlē tikai pašā trešā seta galotnē zaudēja pretiniekam Rodrigo Logošam un galarezultātā 3.vieta. Rodigo Brencis šoreiz ceturtais.

U14 meiteņu kategorijā Paula Griškova zaudēja tikai jelgavniecei Patrīcijai Bergmanei un noslēgumā kāpa uz goda pjedestāla otrā pakāpiena. U14 puišu kategorijā Voldemāram Fūrmanim neizdevās iekļūt finālturnīrā un šo posmu noslēdza 5.vietā.

Viktorija Skaldere pārstāvēja kategoriju U18 jaunietes, kurā pārliecinoši uzvarēja visas spēles un 1.vieta. Savukārt U18 jauniešu kategorijā mums divi pārstāvji Rovilds Deduškevičs un Alberts Zundāns. Rovilds, uzvarot visas spēles, turnīra noslēgumā kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena, savukārt Alberts, visās spēlēs cīnījās par katru punktu, un noslēgumā tas ļāva kāpt uz otrā augstākā goda pjedestāla pakāpiena.

Sieviešu kategorijā Santa Paegle uzvarēja visas spēles un noslēgumā pirmā vieta. Savukārt Maretai Jurgensonei divas neveiksmes, taču 3.vieta turnīra beigās.

Svukārt, OPEN kategorijā Matīss Cināts spēja iekļūt finālturnīrā, taču pirmā spēlē piedzīvots zaudējums un galarezultātā 5.vieta.

Dubultspēlēs šoreiz vislabāk veicās Matīsam Cinātam pārī ar jelgavnieku Lauri Bahu, kuri ierindojās 4.vietā. Santa Paegle ar rīdzinieci Agnesi Logošu 5.vietā, Alberts Zundāns un Rovilds Deduškevičs 9.vietā.

Informāciju sagatavoja: STK Zaļā Pēda