Mārtiņš Plaudis Nr.1 Latvijas airēšanas slaloma vispārējās fiziskās sagatavotības sacensībās

Martins Plaudis VFS foto

Kā trāpīga un lieliska atbilde uz jautājumu, ko airēšanas slalomisti dara ziemā, ir Latvijas airēšanas slaloma junioru vispārējās fiziskās sagatavotības sacensību rezultāti. Pārbaudes no 25. līdz 26.janvārim norisinājās Liepājā un ietvēra izturības skrējiena, vēdera preses, tāllēkšanas, pievilkšanās, peldēšanas un citus uzdevumus.

Beverīnas novada airēšanas slalomista Mārtiņa Plauža ziemas sezonas treniņu darbs vainagojās ar uzvaru U14 vecuma grupā jauniešos, turklāt kluba "Vidzemes sporta asociācija - Valmiera" juniors atsevišķās disciplīnās bija pārāks par virkni vecāka gada gājuma konkurentiem.

Jau pavisam drīz paredzēts atsākt airēšanas treniņus Valmieras Kazu krācēs un mācību gada pavasara brīvdienās Mārtiņš Plaudis dosies uz Čehiju, lai piedalītos Latvijas airēšanas slaloma klubu kopīgā treniņnometnē Pasaules līmeņa straujūdens kanālā.

Foto autors: Mārcis Laidiņš, Fotoattēlā: 1.vietā Mārtiņš Plaudis

Informāciju sagatavoja:

Vidzemes sporta asociācija, Kaspars Pakers (tālr. 26594761)