Panākumi „Sporta Punkts” krosmintona balvas izcīņā

2020 01 25 10 13 17   IMG 3626

25.janvārī Cēsu sporta kompleksā norisinājās „Sporta Punkts” krosmintona balvas izcīņa 2019, kas vienlaicīgi bija arī Latvijas Krosmintona līgas 3.posms. Beverīnas novadu šajā posmā pārstāvēja 13 krosmintonisti STK Zaļā Pēda un Trikātas pamatskolas sastāvos.

U12 puišu kategorijā savu pirmo uzvarētāja titulu izcīnīja Augusts Zundāns, kurš trīs setos apspēlēja savu sīvāko konkurentu no Rīgas Rodrigo Logošu. Šajā kategorijā uz trešā goda pjedestāla pakāpiena kāpa Ronalds Jansons. Kalvim Jurgensonam un Rodrigo Brencim šajā reizē 5.vieta.

U14 kategorijā Voldemārs Fūrmanis ierindojās 5.vietā.

U18 meiteņu kategorijā Viktorija Skaldere un Paula Griškova savā starpā spēlēja finālā, kurā divos setos pārāka bija Viktorija. Paulai attiecīgi otrā vieta.

U18 puišu kategorijā Rovilds Deduškevičs turnīru uzsāka piesardzīgi, taču vēlāk uzvaras visās spēlēs un turnīrā. Savukārt Albertam Zundānam nedaudz pietrūka līdz medaļai un galarezultātā 4.vieta.

Sieviešu kategorijā jau otro turnīru pēc kārtas uz goda pjedestāla trīs STK Zaļā Pēda pārstāves. Pirmajā vietā Santa Paegle, otrā Mareta Jurgensone un trešā Laura Luīze Kiļupe.

OPEN kategorijā Matīss Cināts nespēja izkļūt no apakšgrupas turnīra un posmu noslēdza 9.vietā.

Savukārt dubultspēlēs Santa Paegle kopā ar rīdzinieci Agnesi Logošu piekāpās tikai finālā jēkabpiliešiem Artūram un Uldim Dzirkaļiem un kāpa uz goda pjedestāla otrā pakāpiena. Savukārt Matīsam Cinātam kopā ar jelgavnieku Lauri Bahu trešā vieta.

Informāciju sagatavoja: STK Zaļā Pēda, Santa Paegle