Jelgavas pilsētas čempionāts krosmintonā 2019

15 2019 12 29 00 07 02   IMG 3181

28.decembrī norisinājās Jelgavas pilsētas čempionāts krosmintonā (vienlaikus arī Latvijas Krosmintona Līgas 2.posms), kurā dalību ņēma 13 Beverīnas novada krosmintonisti, pārstāvot gan Trikātas pamatskolu, gan STK Zaļā Pēda.

Pirmie savas spēles uzsāka jauniešu kategorijas. U12 puišu kategorijā 2.vietu izcīnīja Rolands Jansons, kurš pusfinālā pieveica novadnieku Augustu Zundānu. Augustam noslēgumā 3.vieta. Savukārt Kalvim Jurgensonam un Rodrigo Brencim dalīta 5.vieta.

U14 meiteņu kategorijā goda pjedestāla augstākie pakāpieni mūsu meitenēm – 1.vietā Viktorija Skaldere, savukārt 2.vietā Paula Griškova.

U14 puišu kategorijā STK Zaļā Pēda tika pārstāvēta ar vienu spēlētāju – Voldemāru Fūrmani, kurš noslēgumā ierindojās 5.vietā.

OPEN B kategorijā Albertam Zundānam, pēc spraigā pusfināla, pietrūka spēka mazajam finālam un noslēgumā 4.vieta.

OPEN kategorija šoreiz tika pārstāvēta ar vienu spēlētāju Matīsu Cinātu, kuram pietrūka pacietības. Neiekļūstot finālturnīrā gala rezultātā 9.vieta.

Sieviešu kategorijā spēlēja četras STK Zaļā Pēda spēlētājas. Kristiānai Anšmitei 7.vieta, savukārt Laura Luīze Kiļupe un Mareta Jurgensone tikās pusfinālā, kurā spraigā trīs setu spēlē pārāka bija Mareta. Līdz ar to Mareta finālā tikās ar Santu Paegli. Noslēgumā 1.vieta Santai, 2.vieta Maretai, 3.vieta Laurai.

Savukārt dubultspēlēs mūsu spēlētājiem mainīgas sekmes – uz goda pjedestāla kāpa tikai Santa, kura kopā ar Agnesi Logošu (Rīga) izcīnīja 3.vietu, Matīsam kopā ar jelgavnieku Lauri Bahu 5.vieta, savukārt Maretai un Laurai 9.vieta.

Informāciju sagatavoja: STK Zaļā Pēda, Santa Paegle