Mārtiņam Plaudim uzvara Ogres airēšanas maratonā

Ogres maratons MPlaudis

Lai gan 2019.gada airēšanas slaloma sacensību sezona Baltijā ir noslēgusies, kluba "Vidzemes sporta asociācija - Valmiera" aktīvisti ik dienu zibina ar smailītēm pa trasi Gaujas Kazu krācēs. Un ne tikai, - aizvadītajā nedēļas nogalē priecēts ar stipri plašu un augsti rezultatīvu dalību Ogres airēšanas maratonā.

Sestdien, 26.oktobrī VSA-Valmiera airētāji pārslēdzās no ierastā slaloma uz ievērojami atšķirīgo maratonu, un, kas krietni apsveicami, maršrutā no Ogresgala līdz dambim pirms Ogres HES vispār nejuzdamies traucēti. 10 kilometru distancē K1 laivu klasē jauniešu grupā visātrāk finišēja Beverīnas novada sportists Mārtiņš Plaudis. Turklāt Kauguru pagasta špicbuks kopējā konkurencē nokašāja 6.vietā.

Un arī šis vēl nav ziemas guļas starta signāls. Kamēr pēc skolas sola vai darba galda ir kripatiņa gaismas un kriksītis virs nulles, nodarbības airēšanas slalomistiem uz ūdens turpinās...

Foto autors: Voldemārs Stāvusis

Fotoattēlā: Airēšanas slalomists Mārtiņš Plaudis

Vidzemes sporta asociācija, Kaspars Pakers (tālr. 26594761)