Brenguļu Kauss 2019 krosmintonā aizvadīts

73085016 1379014995587958 1403188325526798336 o19.oktobrī Brenguļu un Trikātas pamatskolas sporta zālēs norisinājās Brenguļu Kauss 2019 krosmintonā, kas vienlaicīgi bija arī Latvijas krosmintona līgas jaunās sezonas 1.posms. Turnīrā sacentās 62 spēlētāji no visas Latvijas 7 dažādās kategorijās, tajā skaitā 13 spēlētāji no Beverīnas novada, pārstāvot Trikātas pamatskolu un Sporta un Tūrisma klubu Zaļā Pēda (turpmāk STK Zaļā Pēda).

Jaunākajā kategorijā jeb bērniem līdz 12 gadiem sacentās 11 spēlētāji. Visaugstāk no Beverīnas tika Augusts Zundāns (Trikātas pamatskola), kurš ļoti sīvā pusfināla spēlē zaudēja turnīra uzvarētājam Markusam Šulcam (SK Sporta Punkts), paliekot 3.vietā. Šajā kategorijā 2.vieta Rodrigo Martins Logošs (KK Krosmintons.lv), kurš pusfinālā pieveica Valtu Vilcānu (SK Sporta Punkts).

Jaunietēm līdz 14 gadiem uzvaras laurus plūca Trikātas pamatskolas skolniece Viktorija Skaldere, aiz sevis atstājot attiecīgi Patrīciju Bergmani (KK Krosmintons.lv) un Paulu Griškovu (STK Zaļā Pēda).

Jauniešiem līdz 14 gadiem uzvarēja reitinga līderis Rihards Barkovs (KK Krosmintons.lv), otrajā vietā Gints Vīksniņš (Baldone), trešajā vietā Emīlija Sirmā (KK Krosmintons.lv) un Ģirts Vīksniņš (Baldone).

O40 sieviešu kategorijā spēles tika izspēlētas Trikātā, kur 1.vietu izcīnīja Laila Pētersone (SK Sporta Punkts), aiz sevis atstājot Irinu Lauvu (SK 4R). Uz zemākā goda pjedestāla pakāpiena Nelda Gustiņa (SK Sporta Punkts) un Zane Grava (KK Krosmintons.lv).

O40 vīriešu kategorijā uzvarētāja lauri Edijam Spārem (KK Krosmintons.lv), kurš finālā apspēlēja Niku Zvaigzni (SK Sporta Punkts). Trešā vieta attiecīgi jēkabpilietim Ilmāram Lucijanovam un rīdziniekam Romanam Barkovam.

Sieviešu kategorijā viss goda pjedestāls STK Zaļā Pēda spēlētājām. Pirmā vieta pārliecinoši Santai Paeglei. Otrās un trešās vietas noskaidrošanai bija jāņem talkā uzvarēto/zaudēto setu attiecības. 2.vieta Maretai Jurgensonei un 3.vietā Laurai Luīzei Kiļupei.

Turnīra diena tika noslēgta ar OPEN kategorijas finālu, kurā tikās tēvs ar dēlu – Uldis un Artūrs Dzirkaļi (SK 4R). Trīs setu spēlē pieredze guva uzvaru pār jaunību un uzvara Ulda Dzirkaļa rokās. Trešajā vietā daudzsološā Latvijas jaunā spēlētāja Agate Kristiāna Spāre un Romans Logošs (abi KK Krosmintons.lv)

Milzīgs paldies Beverīnas novada pašvaldībai, Brenguļu sporta zālei, Trikātas pamatskolai un Ingunai Vilkai, kā arī visiem palīgiem, kas palīdzēja veiksmīgai turnīra norisei!

Foto un teksts: STK Zaļā Pēda