Airēšanas slalomists Mārtiņš Plaudis triumfē Latvijas kausa finālā

Latvijaskauss 15okt2019 MartinsPlaudis

Svētdien, 13.oktobrī Valmierā, Kazu krācēs norisinājās Latvijas kausa airēšanas slalomā fināls. Plaši pārstāvētajās noslēdzošajās Baltijas airēšanas slaloma sacensībās klubam "Vidzemes sporta asociācija - Valmiera" uzvaras OPEN kategorijā, konkurencē vairākās jauniešu grupās un veterānu sāncensībā.

Mērojoties spēkiem ar vadošajiem Latvijas, Lietuvas un Igaunijas jaunajiem airēšanas slalomistiem un spēcīgiem un titulētiem vienaudžiem no Krievijas un Baltkrievijas K1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā goda pjedestāla augstākais pakāpiens Beverīnas novada sportistam Mārtiņam Plaudim.

Stipri atzinīgi novērtējami arī Kauguru pagasta puiša nesenie sportiskie panākumi. Kaspara Pakera audzēknis Mārtiņš Plaudis ir 2019.gada Latvijas čempions MK1 U14 kategorijā un jauniešu konkurencē ierindojās 1.vietā Somijas čempionātā.

Foto autors: Kaspars Pakers

Fotoattēlā: Mārtiņš Plaudis, Latvijas kausa fināla uzvarētājs

Vidzemes sporta asociācija, Kaspars Pakers (tālr. 26594761)