Ralfs Baldiņš izcīna Beverīnas novadam zeltu un sudrabu Latvijas Jaunatnes olimpiādē

RalfsBaldins BNzelts 6jul2019

Airēšanas slalomists Ralfs Baldiņš izcīnījis Beverīnas novadam zelta un sudraba medaļas VIII Latvijas Jaunatnes olimpiādē. Šīs valsts mēroga sporta sacensības, kurās piedalās novadu un republikas nozīmes pilsētu komandas ar mērķi noteikt labākos Latvijas jaunos sportistus un sportiskākās pašvaldības 29 vasaras Olimpisko spēļu sporta veidos no 5. līdz 7.jūlijam norisinājās Jelgavā ar atsevišķām sporta disciplīnām citās pilsētās. Sacensības airēšanas slalomā notika Valmierā straujūdens trasē Gaujas Kazu krācēs.

Airēšanas slaloma kluba „Vidzemes sporta asociācija - Valmiera" trenera Kaspara Pakera audzēknis Ralfs Baldiņš bija Beverīnas novada karognesējs VIII Latvijas Jaunatnes olimpiādes atklāšanas ceremonijā un ar uzviju attaisnoja uzticēto goda pienākumu, triumfējot C1 laivu klasē vīriešiem un kļūstot par K1 laivu klases vīriešiem vicečempionu.

Pēc sporta veidu klāsta, norises principiem un ceremoniju ziņā Latvijas Jaunatnes olimpiāde līdzinās lielajām Olimpiskajām spēlēm. Tā tiek balstīta uz Olimpisko spēļu tradīcijām un pasākuma laikā dalībnieki visciešākajā mērā var sajust Olimpisko gaisotni.

Arī Beverīnas novada MK1 U14 kategorijas airēšanas slalomists Mārtiņš Plaudis piedalījās gan olimpiādes atkāšanas pasākumā, gan sacensībās, bet nepietiekamā vecuma dēļ nevis kā dalībnieks, bet priekšbraucējs. Savukārt pieaugušais atlēts Krišs Meļņikonis bija komandas līdzjutēju virsotnē.

Foto autors: Kaspars Pakers

Fotoattēlā: Ralfs Baldiņš, VIII Latvijas Jaunatnes olimpiādes uzvarētājs.

Vidzemes sporta asociācija, Kaspars Pakers (tālr. 26594761)