Izcīna sudraba medaļas LSVS pašvaldību 56. sporta spēlēs


izcina medalas 2019jun novuss foto

Ar sacensībām vieglatlētikā un dažos komandu sporta veidos sestdien un svētdien Salaspilī noslēdzās Latvijas sporta veterānu savienības (LSVS) pašvaldību 56. sporta spēles.

Beverīnas novada sportisti  šajā sezonā ar panākumiem startēja dažādās vecuma grupās vairākos sporta veidos. Februārī Madonā sudraba medaļu distanču slēpošanā izcīnīja Inese Kokoreviča. 25. maijā Madonā sudraba medaļu 10 km individuālajā šosejas iedzīšanas braucienā ieguva Ainārs Apinis, bet 2. jūnijā Ķekavā sudrabu Beverīnas novadam nopelnīja arī novusiste Evija Paparde. Mūsu novada sportisti vairākkārt sporta spēlēs ierindojās labāko sešniekā – gan distanču slēpošanā un riteņbraukšanā, gan novusā un pludmales volejbolā, kā arī izcīnīja augsto ceturto vietu novusā komandu vērtējumā.

Diemžēl šogad neizdevās nokomplektēt komandu orientēšanās sportā, jo sacensības Talsu novadā norisinājās vienlaicīgi ar 30.jubilejas pasākumu Auto-Moto-Velo, kā arī vieglatlētikas finālsacensībām Salaspilī.

Šobrīd dienas kārtībā jau ir Latvijas Jaunatnes olimpiāde, kas no 5. līdz 7. jūlijam norisināsies Jelgavā.

Informāciju sagatavoja:

Sporta pasākumu organizators Aivars Grinbergs