Mārtiņš Plaudis un Ralfs Baldiņš ieņem Latvijas kausa virsotni

foto LVkausa virsotne 14apr

Beverīnas novada airēšanas slalomisti Ralfs Baldiņš un Mārtiņš Plaudis ieņēmuši Latvijas kausa virsotnes. Pēc svētdien, 14.aprīlī Iecavā aizvadītā Latvijas kausa 1.posma Mārtiņš Plaudis ar pirmo uzvaru airēšanas slalomā ir arī pirmais starp MK1 U14 kategorijas konkurentiem. Savukārt Ralfs Baldiņš ir līderis pārstāvētajā kategorijā MC1 U16. Līdz ar triumfu, debitējot U16 vecuma grupā, Ralfam Baldiņam arī Junioru (U18) absolūtā vērtējuma 2.vieta C1 laivu klasē vīriešiem.

Tajā pašā laikā Ralfs Baldiņš palika tūlīt aiz goda pjedestāla MK1 U16 kategorijā. Kaspara Pakera audzēknis izteikti nevis aiz auss, bet lietā trasē K1 laivu klasē lika sakāmvārdu “kā vējš skrien, kā miets atduras”. Viņš, uzrādot ātrāko laiku MK1 U16 konkurencē, varēja C1 laivu klases vīriešiem zeltam un sudrabam pievienot spīdošu godalgu arī K1 laivu klasē vīriešiem, bet, jāatzīst, neprātīgas un neprātīgi daudz soda sekundes viņu izstūma no pirmā trijnieka.

Nākamie divi Latvijas kausa posmi ar visu trīs Baltijas valstu airēšanas slalomistu dalību norisināsies 11. un 12.maijā - Latvijas kausa 2.posms Smiltenē un 3.posms Valmierā.

FOTO: Mārtiņš Plaudis

Fotoattēlā: Mārtiņš Plaudis, 1.vieta Latvijas kausa 1.posmā airēšanas slalomā MK1 U14 kategorijā

Vidzemes sporta asociācija: Kaspars Pakers (tālr. 26594761)