Krosmintonistu panākumi Koknesē

2019 04 13 16 30 00   IMG 1425

13.aprīlī Brenguļu Sporta un Tūrisma klubs Zaļā Pēda (STK Zaļā Pēda) kopā ar Trikātas pamatskolas mazajiem krosmintonistiem devās uz Koknesi, lai piedalītos Latvijas Krosmintona Līgas 6.posmā. Mūsu spēlētāji (kopā 14) piedalījās 6 kategorijās.

Mazākajā jeb U12 kategorijā STK Zaļā Pēda un Trikātas pamatskola pārstāvēta tika ar 5 spēlētājiem – Augustu Zundānu, Kalvi Jurgensonu, Paulu Griškovu, Rodrigo Brenci un Ronaldu Jansonu. Vispirms tika izspēlēts apakšgrupu turnīrs, kurā vislabāk veicās Paulai un Augustam, kuri iekļuva finālturnīrā. Pārējiem diemžēl pēc apakšgrupu turnīra spēles šajā dienā beidzās. Pusfinālā Paula divos setos piekāpās savam pretiniekam, savukārt Augusts trīs setu spēlē uzvarēja un iekļuva finālā, kurā diemžēl divos setos piekāpās savam pretiniekam. Galarezultātā - Augusts 2.vietā, Paula 3., Ronalds 5., Rodrigo 7., Kalvis 9.

U14 kategorijā klubs un skola pārstāvēta ar diviem spēlētājiem – Viktoriju Skalderi un Voldemāru Fūrmani. Apakšgrupu turnīrā abi izcīnīja otro vietu savās grupās un iekļuva finālturnīrā, kurā 1/4finālā bija jāspēlē vienam pret otru. Šajā spēlē uzvaras laurus divos setos plūca Viktorija un iekļuva pusfinālā, kurā piekāpās savam pretiniekam. Noslēgumā Viktorija 3.vietā, Voldemārs 5.

U18 jauniešu kategorijā divi spēlētāji no Trikātas pamatskolas cīnījās par medaļām. Izspēlējot, katram ar katru, Rovilds Deduškevičs, izcīnot visas uzvaras, ieguva 1.vietu, savukārt Alberts Zundāns ierindojās 3.vietā.

Sieviešu kategorijā STK Zaļā Pēda 3 spēlētājas – Kristiāna Anšmite, Laura Luīze Kiļupe un Mareta Jurgensone. Apakšgrupu turnīrā meitenes spēlēja ļoti sekmīgi un visas iekļuva finālturnīrā. Vienā no pusfināliem tikās Mareta un Kristiāna, kur spēle izvērtās ļoti gara un spraiga. Šoreiz trešā seta pašā galotnē uzvaru "izrāva" Mareta, iekļūstot finālā. Savukārt otrā pusfinālā Laura divos setos apspēlēja savu pretinieci. Finālā tikās abas mūsu meitenes un kārtīgi izspēlējās trīs setos. 1.vieta Laurai, 2.vieta Maretai, 3.vieta Kristiānai.

OPEN kategorijā Matīss Cināts un Rovilds Deduškevičs pārstāvēja mūsu krāsas. Rovildam turnīrs beidzās pēc apakšgrupu izspēlēm, savukārt Matīss iekļuva finālturnīrā, kurā aizcīnījās līdz pusfinālam, tajā piekāpjoties pretiniekam. Galarezultātā 3.vieta, Rovildam - 13.vieta.

Dubultspēlēs vislabāk veicās Santai Paeglei, kas kopā ar Agnesi Logošu no KK Krosmintons.lv izcīnīja 2.vietu, Matīss/Rovilds – 5.vietā, Laura/Mareta – 9.vietā. Apsveicam visus uzvarētājus!

Informāciju sagatavoja: STK Zaļā Pēda