Baltijas čempionāta bronza airēšanas slalomā Ralfam Baldiņam

AND 3168

Četri kluba „Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” airēšanas slalomisti triumfējuši Baltijas čempionātā, divi kļuvuši par vicečempioniem un vēl diviem bronzas medaļas, starp kuriem ir arī Beverīnas novada jaunietis Ralfs Baldiņš.

Sestdien, 13.aprīlī Iecavā Baltijas čempionātā junioru (U18) grupā, būdams izteikti labākais savā MC1 U16 kategorijā, 3.vietu godam izcīnīja Ralfs Baldiņš. Jāpiebilst, ka šis Kaspara Pakera audzēknim ir ievērojami augsts sasniegums, jo līdz junioru grupas optimālajam vecumam viņam vēl izaugsmē četri gadi.

Tāpat Baltijas čempionāta trasē, spēkiem mērojoties ar krietni pieredzējušākiem sportistiem, atzīstami novērtējami sacentās jaunākais Beverīnas novada airēšanas slalomists Mārtiņš Plaudis.

Aprīļa pēdējās nedēļas nogalē kluba „Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” airēšanas slalomistiem nākamie starptautiskie starti, ar konkurentiem tiekoties Viļņas čempionātā un Lietuvas čempionātā.

FOTO: Jānis Dziļums

Fotoattēlā: Ralfs Baldiņš, 3.vieta Baltijas čempionātā airēšanas slalomā

 Vidzemes sporta asociācija: Kaspars Pakers (tālr. 26594761)