Airēšanas slaloma juniors Ralfs Baldiņš godalgoti uzsāk Baltijas sacensību sezonu

Baltijas kauss2019 foto

Beverīnas novada jaunais airēšanas slalomists Ralfs Baldiņš 2019.gada sacensību sezonu sācis ar uzvaru un 3.vietu pārstāvētajās kategorijās Baltijas kausā Igaunijā. Svētdien, 31.martā krāčūdens trasē zem Jegalas ūdenskrituma kluba “Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” jaunietis Ralfs Baldiņš junioru konkurencē bija līderis C1 laivu klasē vīriešiem, savukārt K1 laivu klasē vīriešiem Kaspara Pakera audzēknis noslēdza godalgoto trijnieku.

Jau pēc divām nedēļām jau visiem trīs Beverīnas novada airēšanas slalomistiem Krišam Meļņikonim, Ralfam Baldiņam un Mārtiņam Plaudim nozīmīgi starti, sacenšoties Baltijas čempionāta un Latvijas kausa 1.posma trasēs.

FOTO: Jaan Sibul

Fotoattēlā: Ralfs Baldiņš, 1.vieta Baltijas kausā junioru konkurencē

Informāciju sagatavoja: VSA-VALMIERA, Kaspars Pakers (tālr. 26594761