Izcīna Valkas novada čempiona titulu novusā

foto Valkas cempionats

Svētdien, 24. martā norisinājās Valkas novada atklātais čempionāts novusā. Tajā pirmo vietu un čempiona titulu izcīnīja Aivars Grinbergs no Trikātas pagasta, bet trešo vietu un bronzas medaļu ieguva trikātietis Ivars Valtiņš.

“Sacensības notika Valkas ģimnāzijas sporta hallē. 14 novusisti sacentās septiņās kārtās pēc Šveices sistēmas. Turnīra noslēgumā trim dalībniekiem bija vienāds punktu skaits – katram 6 uzvaras un viens zaudējums, bet beverīnietim bija labāki papildus rādītāji jeb tā sauktais Buholca koeficients.  I. Valtiņš čempionāta kopvērtējumā palika ceturtais, bet vīriešu konkurencē ieguva trešo vietu.

Vēl viens trikātietis Mareks Valtiņš ierindojās turnīra vidusdaļā. Savukārt, šo sestdien pulksten 10.00 Brenguļos sporta centrā “Kaimiņi” norisināsies Beverīnas novada atklātais čempionāts novusā” , informē sporta pasākumu organizators A. Grinbergs.

Informāciju sagatavoja:

Sporta pasākumu organizators Aivars Grinbergs