Beverīnieši triumfē Pasaules kausa izcīņā novusā, Igaunijas posmā

novusa galds fotogoogle

16. un 17. martā Ziemeļigaunijas pilsētā Johvi divas dienas norisinājās Pasaules kausa izcīņas novusā pirmā posma sacensības “Pavasara kauss”. Tajās divās kategorijās uzvarētāju godā tika novusisti no Kauguru pagasta Evija Paparde un Aldis Mednis.

Vienspēlēs veiksmīgāk cīnījās Evija. Viņai uzvarētājas tituls sieviešu konkurencē. Aldim vīriešu turnīrā šoreiz  sestā vieta.

Otrajā sacensību dienā norisinājās dubultspēļu turnīrs. Tajā A. Mednis pārī ar vēl vienu Latvijas pārstāvi Uldi Kampānu pārspēja visus konkurentus. E. Paparde ar valmierieti Sintiju Skalbi, sacenšoties kopējā konkurencē ar vīriešu pāriem, ierindojās turnīra tabulas vidusdaļā.

Informāciju sagatavoja:

Sporta pasākumu organizators Aivars Grinbergs