Beverīnas novada volejbola turnīrā uzvar komanda “Kaimiņu būšana”

DSCF0515

Sestdien, 9. martā Brenguļu sporta centrā norisinājās Beverīnas novada volejbola turnīrs “Trikāta-Brenguļi-Kauguri”. Sīvā cīņā ar “Brenguļu kuiļiem”, Beverīnas kausus, zelta medaļas un lielākās sponsoru balvas izcīnīja trikātieša Mārtiņa Voitčonoka organizētā komanda “Kaimiņu būšana”, kurā vēl spēlēja Ilva Janīte, Jūlija Titova, Roberts Ziediņš, Jānis Svīķis un Roberts Tīrums.

Iepriekš turnīram pieteicās septiņas komandas, bet sacensību rītā Brenguļos ieradās tikai piecas, taču tas nemazināja azartu un cīņas sparu, ar kādu spēlētāji devās laukumā. Jau pirmajā spēlē, lai noskaidrotu uzvarētājus, starp “Mūrmuižu” un “Brenguļu kuiļiem” bija nepieciešams trešais sets. Tajā ar 15:9 un visā spēlē ar 2:1 pārāki bija brengulieši. Arī ar turnīra uzvarētājiem – komandu “Kaimiņu būšana” un bronzas medaļniekiem – komandu “Ugunīgie”, mājiniekiem bija jāspēlē trīs setu mači. Spēles pagarinājums bija nepieciešams arī cīņā starp “Ugunīgie” volejbolistiem un “Mūrmuižu”.

Sudraba medaļas ieguva “Brenguļu kuiļi” – Artūrs Medvedevs, Edgars Gaspars, Guntars Laksbergs, Matīss Cināts, Mikus Vēlme un Nauris Šustiks, bet bronzas godalgas saņēma “Ugunīgie” (Signe Cīrule, Niks Kozels, Ivo Čerņavskis, Toms Grāvelsiņš, Ermīns Trušelis). Ceturtajā vietā ar vienu uzvaru turnīrā palika “Mūrmuiža” (Samanta Zariņa, Daiga, Zariņa, Rovilds Deduškevičs, Aivis Zaļzirnis, Mārcis Pēkšēns), bet piektie – “Ģenerāļi” no Trikātas (Gatis Ziemulis, Edgars Ziemulis, Arnis Ruško, Mairis Švēders, Krists Brīdaks, Jānis Feodorovs).

Dalībnieku vārdā paldies par atbalstu Beverīnas novada pašvaldībai, Brenguļu alus darītavai “Abula” un A/S “Trikātas piens”.

Spēļu rezultāti: Mūrmuiža-Brenguļu kuiļi 25:21, 16:25, 9:15, Kaimiņu būšana-Ugunīgie 25:22, 25:11, Ģenerāļi-Mūrmuiža 13:25, 17:25, Brenguļu kuiļi-Kaimiņu būšana 14:25, 25:19, 9:15, Kaimiņu būšana-Ģenerāļi 25:9, 25:9, Ugunīgie-Brenguļu kuiļi 19:25, 25:17, 15:17, Ģenerāļi-Ugunīgie 15:25 18:25, Mūrmuiža-Kaimiņu būšana 16:25, 19:25, Ugunīgie-Mūrmuiža 20:25, 25:22,15:13, Brenguļu kuiļi-Ģenerāļi 25:17,25:18.

Fotogrāfiju un teksta autors:

Sporta pasākumu organizators Aivars Grinbergs