Komandas “Beverīna” novusistes triumfē Latvijas čempionātā

CempionesBeverina LVcempuionats mar2019

Ar ceturtā posma sacensībām Ventspilī sestdien noslēdzās 2019. gada Latvijas čempionāts novusā sieviešu komandām.  Pēc trīskārt izcīnītām Latvijas čempionāta bronzas medaļām Beverīnas novada novusistes šoreiz pārējām divpadsmit komandām nedeva nekādas cerības uz čempionu titulu.

“Beverīna” bija vienīgā komanda, kura čempionātā nezaudēja nevienai no pretiniecēm. Vissīvākā spēkošanās beverīnietēm bija sacensību trešajā posmā Rīgā, kad mūsējās sīvā cīņā ar 22:16 uzveica pērnās čempiones Rīgas Taksometru parka pirmo komandu, kas šoreiz palika otrajā vietā. Bronzas godalgas ieguva ventspilnieces, ko “Beverīna” uzvarēja ļoti pārliecinoši ar 19:5.

Visvairāk punktus komandas pūrā ieguva Evija Paparde (26 uzvaras, 11 neizšķirti, 4 zaudējumi), Evelīna Sirmā (24 uzvaras, 9 neizšķirti, 6 zaudējumi), Rita Šķipare (21 uzvara, 7 neizšķirti, 7 zaudējumi) un Sintija Skalbe (17 uzvaras, 6 neizšķirti, 13 zaudējumi). Dažādu iemeslu dēļ šogad komandā vairs nespēlēja Megija Ķelle un Inga Valtiņa. Viņas aizvietoja Monta Ozola (4 uzvaras, 1 neizšķirts,  4 zaudējumi) un Aiva Oša (1 uzvara, 1 neizšķirts, 2 zaudējumi).

Vēl jāatzīmē, ka Latvijas virslīgas čempionāta finālā 16 vīriešu komandu konkurencē sudraba medaļu Valmieras sastāvā izcīnīja arī Kauguru pagasta novusists Aldis Mednis.

Foto: no Evelīnas Sirmās personīgā arhīva

Sporta pasākumu organizators Aivars Grinbergs