Aizvadīts Beverīnas novada zolītes čempionāts

BN zolite2019 foto

23. februārī Brenguļos norisinājās Beverīnas novada atklātais zolītes čempionāts. Sīvā konkurencē Beverīnas čempiona titulu šoreiz izcīnīja valmierietis Normunds Strautiņš. Uz sacensībām bija ieradušies 25 zolītes spēles cienītāji – gan beverīnieši, gan arī viesi no citiem novadiem un pilsētām. Tālāko ceļu uz Brenguļiem bija mērojis Jānis Feodorovs – no Ērgļiem.

Pirms pēdējās spēļu kārtas turnīra līderis ar 24 punktiem bija mājinieks Jānis Lezdiņš no Brenguļiem, taču tad fortūna no viņa novērsās, un beverīnietim vairs neizdevās papildināt savu punktu krājumu.

Savukārt, valmierietis Normunds Strautiņš izšķirošajā spēļu kārtā ieguva maksimālos sešus punktus un summā triumfēja ar 27 punktiem (+89). Otro vietu ar 26 punktiem (+29) izcīnīja valmierietis Māris Stiere, bet trešais ar 25 punktiem (+69) bija Mārtiņš Kreilis no Turnas. Tālākajās vietās ar 24 punktiem ierindojās Imants Trumpis (+93), Roberts Pupiņš (+59) un J. Lezdiņš (+36).

Par kārtējā turnīra veiksmīgu norisi pateicība pienākas zolītes spēles entuziastam brengulietim Andrim Dracmanim. Dalībnieku vārdā paldies par atbalstu – Beverīnas novada pašvaldībai un Brenguļu alus darītavai “Abula”.

Foto un teksts:

Sporta pasākumu organizators Aivars Grinbergs